Zmiany godzin otwarcia Regionalych Centrów Krwiodastwa

  Zmiany godzin otwarcia Regionalych Centrów Krwiodastwa

  PEKA

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zmieniają się godziny pracy oddziałów Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy, Lubinie i Głogowie.
  Dotychczas oczekiwano w nich na krwiodawców tylko w godzinach przedpołudniowych. Teraz mieszkańcy mają możliwość oddania krwi także po południu.

  Oddział w Legnicy (w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, ul Iwaszkiewicza 5) czeka na nich od poniedziałku do piątku w godz. 7 -11.30 (z wyjątkiem środy). W środę krew można oddać w godz. 7-17. Oddział w Głogowie (ul. Tadeusza Kościuszki 15) jest czynny w poniedziałek: 7 -16.30. Od wtorku do piątku krwiodawcy mogą się tam zgłaszać w godzinach 7-11.

  Jak informuje Joanna Pałka z działu metodyczno-organizacyjnego, jeszcze w tym miesiącu oddział lubiński (w szpitalu przy ul. Bema 5) będzie czynny w piątki w godzinach 7.30-16.30, a w pozostałe dni powszednie w godz. 7.30-10. Ta ostatnia zmiana wejdzie w życie prawdopodobnie 19 lutego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama