Gazeta Wrocławska » Sport » Trzy palące problemy Zagłębia Lubin

Trzy palące problemy Zagłębia Lubin

Data dodania: 2010-02-07 21:26:29 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-02-07 22:47:43

Gazeta Wrocławska

Michał Sałkowski

PrześlijDrukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka

Od niedzieli piłkarze miedziowych korzystają z uroków i boiskowych udogodnień na zagranicznym zgrupowaniu w Turcji. Będą tam trenować do 18 lutego.

Rozegrają planowo 4 sparingi. Najbliższy już we wtorek z czeską Sigmą Ołomuniec. Następnie stawią czoło słowackiemu FC Koszyce (12 lutego) oraz bułgarskim: Loko Płowdiw (14 lutego) i CSKA Sofia (17 lutego).

Trener Marek Bajor ma bodaj trzy najbardziej palące kwestie do rozwiązania.
Przedłużenie kontraktów trzonu drużyny: Michała Stasiaka oraz Grzegorza Bartczaka. Obu panom umowy kończą się w czerwcu 2010 roku.
∨ Czytaj dalej
Obaj, co naturalne w zaistniałej sytuacji, chcą podwyżek. Obaj, gdyby rozwiązać się pozytywnie sytuacji nie udało, nie powinni mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. I wreszcie, za interesy obu panów odpowiada ten sam człowiek, menedżer Bartłomiej Bolek.

Ostateczny czas na rozstrzygnięcia zainteresowane strony dały sobie do 12 lutego. Potem obrońcy Zagłębia dostaną zielone światło w poszukiwaniu nowego pracodawcy. - Cały czas liczę na przedłużenie umów z kluczowymi graczami pierwszego składu. Mam nadzieję, że tak się stanie. Jeśli jednak, niestety, miałoby stać się inaczej, to nie możemy tragizować. Po pierwsze, tak Stasiak, jak i Bartczak wciąż będą do czerwca naszymi graczami. I wiem, że są profesjonalistami i ja też będę profesjonalnie do nich podchodził. Żaden trener nie skreśli dobrego zawodnika, mimo że podpisał kontrakt z innym klubem i za jakiś czas odejdzie. Ale podkreślam: to są spekulacje, awaryjny scenariusz. Liczę na pozytywny koniec negocjacji - tłumaczy Bajor.
1 2 »

Komentarze

przejdź na forum

Dodajesz jako: Gość

ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Zaloguj przez Facebook

Rozrywka

Gazeta Wrocławska

  • Czytaj nas na iPhone oraz iPad
  • Czytaj nas na Androidzie
  • Czytaj nas na pozostałych telefonach
  • Rozrywka NMEkstraklasa LiveZobacz inne aplikacje

Aktualne wydanie:

"Gazeta Wrocławska", poniedziałek 21.11.2011

Kup e-wydanie

Prenumerata:

"Gazeta Wrocławska"
Dział Prenumeraty
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
071 374 81 15
p.jastrzebska@
gazeta.wroc.pl

Prenumerata domowa
Prenumerata teczkowa

Zamów prenumeratę

Reklama:

"Gazeta Wrocławska" Biuro Reklamy
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
71 374 82 49
faks 071 374 81 35

reklama.wroclaw@
polskapresse.pl

Więcej o reklamie (kliknij)

Zamów reklamę

Kontakt z redakcją:

"Gazeta Wrocławska"
ul. św. Antoniego 2/4
wejście B, III piętro
50-073 Wrocław
71 37 48 151

Kontakt z nami (kliknij)



Reporter dyżurny
71 37 48 205

Napisz do nas

Zapisz się do Newslettera

Reklama

Reklama

Sonda

Gdzie będziesz ogladał mecze Euro?

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaWroclawska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.