Impel Gwardia przegrywa ze Stalą Mielec 2:3

JG
Impel Gwardia przegrała z przedostatnią Stalą Mielec 2:3 (25:19, 21:25, 25:20, 16:25, 15:17)

Pierwszego seta pewnie wygrały wrocławianki, grając szczególnie dobrze w w bloku. Potem ten element wyglądał gorzej stąd porażka w kolejnej partii. W kryzysowych momentach brakowało zmienniczek. Gdy myliły się Barańska i Czypiruk nie było zawodniczki, dzięki której mogłyby odpocząć. W piątym secie dać o sobie dało zmęczenie. Gwardzistki popełniły kilka niewymuszonych błędów i skapitulowały przy trzeciej piłce meczowej.

Materiał oryginalny: Impel Gwardia przegrywa ze Stalą Mielec 2:3 - Gazeta Wrocławska