Bolesławiec nagradza prace magisterskie

  Bolesławiec nagradza prace magisterskie

  Bernard Łętowski

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Choć w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę magisterską o Bolesławcu nie przyznano pierwszej nagrody, to pojawiły się ciekawe opracowania, które gmina wykorzysta, planując inwestycje i starając się o środki unijne.
  Tak będzie z pracą Katarzyny Gil, absolwentki Politechniki Wrocławskiej, autorki opracowania "Analiza klimatu akustycznego dla miasta Bolesławiec".
  - Pisałam o tym, jak w Bolesławcu rozprzestrzenia się hałas, badałam natężenie ruchu na głównych ulicach i analizowałam jego skutki - mówi autorka, która zajęła drugie miejsce w konkursie. - Na razie miasto ma mały problem z hałasem, ale natężenie ruchu rośnie. Gdy powstaną nowe drogi lub rozbudują się osiedla, warunki życia w mieście nie będą najlepsze. Katarzyna Gil pochodzi z Bolesławca, ale mieszka i pracuje we Wrocławiu. Jest specjalistą ds. ochrony środowiska. Magisterium obroniła na piątkę.

  Trzecią nagrodę otrzymał Krzysztof Kostka (Uniwersytet Zielonogórski) za pracę na temat "Cmentarze wojenne Armii Radzieckiej w powiecie bolesławieckim".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama