57 Plebiscyt: Kto w pierwszej parze na Wielkim Balu?

  57 Plebiscyt: Kto w pierwszej parze na Wielkim Balu?

  Paweł Pluta

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  57 Plebiscyt: Kto w pierwszej parze na Wielkim Balu?

  ©Polskapresse

  Dziś cały Wrocław mówi o Wielkim Balu, który będzie finałem 57. Plebiscytu "Polski-Gazety Wrocławskiej" oraz Radia Wrocław na Najlepszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku.
  57 Plebiscyt: Kto w pierwszej parze na Wielkim Balu?

  ©Polskapresse

  Życie, kochanie, trwa tyle co taniec. Fandango, bolero, be-bop. Manna, hosanna, różaniec i szaniec. I jazda, i basta, i stop. Taką wizję miała Agnieszka Osiecka, a piosenkę "Niech żyje bal", w niepowtarzalnym wykonaniu Maryli Rodowicz, zna chyba każdy.

  Dziś cały Wrocław mówi o Wielkim Balu, który będzie finałem 57. Plebiscytu "Polski-Gazety Wrocławskiej" oraz Radia Wrocław na Najlepszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku.
  Wieczorem (początek o godz. 20) w legendarnym wrocławskim hotelu Monopol poznamy laureatów, których wybrali nasi Czytelnicy wraz z Kapitułą Plebiscytu. Oficjalne wyniki zamieścimy w sobotnim wydaniu gazety, ale tuż po ich ogłoszeniu będzie można je znaleźć na naszej stronie internetowej www.gazetawroclawska.pl.

  Natomiast w poniedziałek na naszych łamach wielki fotoreportaż oraz reminiscencje z balu, czyli o tym: kto zdarł buty na parkiecie, o najpiękniejszych kreacjach i o czym mówiło się przy stołach oraz w kuluarach Monopolu. Ten słynny wrocławski hotel gościł w swych murach m.in. Pabla Picassa, Marlenę Dietrich czy Jana Kiepurę. Dziś będzie się w nim bawiło ok. 200 osób, a wśród nich m.in. Renata Mauer-Różańska, Mateusz Kusznierewicz czy Maciej Zieliński. Oprócz sportowców i trenerów, będą też wrocławskie VIP-y, m.in. marszałek województwa dolnośląskiego Marek Łapiński (objął patronat honorowy nad naszym plebiscytem) oraz wojewoda dolnośląski Rafał Jurkowlaniec. Wrocławski hotel Monopol gościł w swych murach m.in. Pabla Picassa, Marlenę Dietrich czy Jana Kiepurę.

  Dodajmy, że patronami naszego plebiscytu byli: Dolnośląska Federacja Sportu, Telewizja TeDe oraz KGHM Polska Miedź. Wodzirejami balu w hotelu Monopol będą: Robert Skrzyński z Radia Wrocław oraz aktorka, piosenkarka i tancerka Patrycja Kazadi, która wystąpi także ze swoim recitalem. W akcji zobaczymy też zespół Cheerleaders Wrocław, który dotarł do półfinału polskiej edycji programu "Mam talent!".

  Po raz pierwszy w historii naszego plebiscytu triumfatorzy otrzymają gratyfikacje finansowe. I tak najlepszy sportowiec na Dolnym Śląsku dostanie czek na 15 tys. zł, za drugie miejsce - na 10 tys. i za trzecie - na 5 tys. zł. Sumą 10 tys. zł zostanie nagrodzony najlepszy trener.
  Bal to także okazja do działalności charytatywnej. W Monopolu będziemy kwestowali na rzecz utalentowanego piłkarza KP Brzeg Dolny Pawła Włodarczewskiego.
  Niespełna 19-letni obrońca i najlepszy strzelec drużyny (sic!) zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Przy wstępnej diagnozie przeoczono ten uraz i dopiero wrocławscy ortopedzi rozpoznali kontuzję. Termin operacji 20 stycznia, a koszt... 9 tys. zł.
  A teraz: Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale!

  40 tys. zł
  tyle łącznie otrzymają pierwsi trzej sportowcy oraz najlepszy trener w naszym plebiscycie

  13 789
  głosów oddali Czytelnicy "Polski-Gazety Wrocławskiej" w 57. edycji plebiscytu

  Sprawdź wyniki plebiscytu dziś wieczorem na: www.gazetawroclawska.pl

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Znowu??

   Makaron (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 35 / 31

   Bal znowu?? A ten co w zeszlym tygodniu w telewizorni leciał to co? Przecież też na najlepszego sportowca był. Ludzie nie mają co jeść a Ci sobie bale urządzają. Widać jak władza się bawi

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A prezidenta Wrocka niet?

   meskarosz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 41

   a gdzie nasz wszechwładny, gładki preziodent? gdzie nasza teraźniejszośc i przyszlosć? czyżby nie chciał wykorzystac kolejnej okazji do miglancu i mydlenia? PR-owcy zaspali? a może nikto go nie...rozwiń całość

   a gdzie nasz wszechwładny, gładki preziodent? gdzie nasza teraźniejszośc i przyszlosć? czyżby nie chciał wykorzystac kolejnej okazji do miglancu i mydlenia? PR-owcy zaspali? a może nikto go nie zaprosił? Jestem zawiedziona. nie zobaczę jego gładkiej pały i nie wysłucham jedynie słusznych słów? niemożliwe!!!zwiń

   Sportowiec Roku 2014

   Gry On Line - Zagraj Reklama