Świdnica: O kulturze poczytasz na www.kultura.swidnicy.pl

  Świdnica: O kulturze poczytasz na www.kultura.swidnicy.pl

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W nowym roku informacje o życiu kulturalnym Świdnicy można znaleźć w jednym miejscu. Rusza strona www.kultura.swidnicy.pl, gdzie będą zamieszczane informacje o ważnych wydarzeniach, inicjatywach oraz historii świdnickiego życia kulturalnego. Utworzyła ją tegoroczna stypendystka programu miejskiego Sylwia Osojca-Kozłowska.
  - Początkowo Wirtualny Poczet Twórców Świdnickich - jak zakładał projekt stypendialny - miał być tylko platformą do prezentacji twórców świdnickich i ich dokonań. Jednakże na etapie jego tworzenia dość szybko zrozumiałam, że taka forma w prężnie rozwijającym się internecie byłaby dla świdniczan niewystarczająca. - mówi Sylwia Osojca-Kozłowska.
  I tak zrodził się pomysł na stworzenie portalu tematycznego, który ma informować o kulturze oraz ludziach z nią związanych.

  Portal umożliwia każdemu świdniczaninowi bezpłatne utworzenie własnego profilu, w obrębie którego można zakładać własne grupy tematyczne, zapraszać znajomych i przyjaciół, publikować zdjęcia, filmy wideo związane ze Świdnicą i świdniczanami oraz własne artykuły (także wiersze, opowiadania i np. eseje) i wszelkie informacje dotyczące Świdnicy i jej kultury. 

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama