Legnica: Nowe parkingi na Piekarach

  Legnica: Nowe parkingi na Piekarach

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dobra współpraca Spółdzielni Mieszkaniowej "Piekary" z miastem przyniosła kolejne efekty korzystne dla mieszkańców tego wielkiego osiedla.
  Po odbiorze technicznym do użytkowania trafiły (11 grudnia br.) dwa nowe parkingi, łącznie na 106 miejsc, zbudowane w ramach tzw. inicjatyw lokalnych. Formuła ta polega na wspólnym (gmina i podmiot zainteresowany) finansowaniu drobnych przedsięwzięć inwestycyjnych.

  Obie zatoki parkingowe na Piekarach sfinansowane zostały przez partnerów po połowie. Pierwsza z nich - przy ul. Warmińskiej, na odcinku od ul. Karkonoskiej do Mazowieckiej, posiadająca 54 miejsca o pow. ok. 1.066 m2 (z oznakowaniem pionowym) kosztowała 167.972 zł. Druga, o wartości 185.647 zł, na powierzchni ok. 1.006 m2 daje miejsce dla 52 samochodów. Na każdym parkingu przygotowano po 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama