Piława Górna: Zakończyła się modernizacja budynku...

  Piława Górna: Zakończyła się modernizacja budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zakończyła się modernizacja budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej przeprowadzona dzięki dotacji z Unii Europejskiej.
  Największą inwestycją wykonaną w tym roku w powiatowych placówkach oświatowych była przebudowa dachu i stropu w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w
  Piławie Górnej, a także wykonanie instalacji odgromowej, przyłącza wody oraz instalacji przeciwpożarowej hydrantowej wraz z hydrofornią. Tej bardzo pilnej i kosztownej inwestycji nie udałoby się przeprowadzić bez wsparcia finansowego.

  Powiat dzierżoniowski pozyskał dotację ze środków Unii Europejskiej na modernizację budynku w wysokości prawie 70 proc. jej wartości. Pozostała kwota została zabezpieczona w budżecie powiatu. Prace już się zakończyły. Ich całościowy koszt wyniósł ponad 950 tys. zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama