Świdnica: Startuj w biznesie

  Świdnica: Startuj w biznesie

  WK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Urząd Miejski w Świdnicy organizuje konkurs "Debiut Gospodarczy" dla tych, którzy mają ciekawe pomysły na prowadzenie własnego biznesu.
  Mogą w nim wziąć udział absolwenci uczelni i szkół średnich zameldowani w Świdnicy i po raz pierwszy rozpoczynający działalność gospodarczą. Przewidziano trzy nagrody: 30 tys., 20 tys. i 10 tys. zł w formie dofinansowania do udokumentowanych kosztów uruchomienia firmy (remont lokalu, zakup wyposażenia, maszyn i urządzeń itp.).

  Zgłoszenia można składać do końca listopada, do godz. 15.30 w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pok. 302 lub 303 (III p.).

  Wymagane dokumenty to: kopia świadectwa ukończenia szkoły, uczelni; zaświadczenie, że jest się mieszkańcem Świdnicy (kopia dowodu osobistego); oświadczenie, że uczestnik konkursu wcześniej nie prowadził działalności gospodarczej; koncepcja swojej działalności w formie pisemnej.
  Zakończenie konkursu zaplanowano na 16 grudnia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama