Lubin: Medyczny abonament przyciąga górników

  Lubin: Medyczny abonament przyciąga górników

  Urszula Romaniuk

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już sześć tysięcy pracowników KGHM przystąpiło do abonamentowej opieki medycznej w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie.
  Pakiet dodatkowych usług został wprowadzony we wrześniu. Górnicy mogą skorzystać z pomocy specjalisty bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, co skraca czas czekania na badanie. W pilnych przypadkach przyjmowani są tego samego dnia, a na wizytę, która nie wymaga natychmiastowej interwencji, są umawiani wciągu pięciu dni.

  W ramach abonamentu pracownikom przysługują 42 wizyty rocznie, po dwie u każdego lekarza z 21 specjalności. Szacuje się, że do końca roku z pakietu tych usług korzystać będzie 8 tys. zatrudnionych w KGHM.

  - Zatrudniamy kolejnych lekarzy, powiększamy bazę lokalową i wyposażamy placówkę w nowoczesny sprzęt - wymienia Marek Ścieżka, wiceprezes MCZ.
  Rejestrować można się osobiście lub telefonicznie, a niedługo też e-mailem. W KGHM pracuje ponad 18 tys. osób.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama