Pracownicy kopalni Lubin mogą przedstawiać swoje pomysły na...

  Pracownicy kopalni Lubin mogą przedstawiać swoje pomysły na giełdzie

  Urszula Romaniuk

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Giełda Wynalazczości, która trwa od października w Polskiej Miedzi, cieszy się dużym zainteresowaniem. Od dziś swoje pomysły mogą zgłaszać pracownicy kopalni Lubin.
  Giełda stwarza pracownikom możliwości zgłaszania własnych pomysłów na poprawienie jakości i efektywności pracy. W tym roku zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do końca minionego tygodnia zgłoszono już 47 projektów w zaledwie trzech oddziałach. Do zakończenia Giełdy komisja odwiedzi jeszcze cztery.
  - W tym roku jest zdecydowanie większe zainteresowanie. Szczególną aktywnością, która nas mile zaskoczyła, wykazali się pracownicy Huty Głogów składając 24 projekty - informuje Tomasz Paszkiewicz, dyrektor Departamentu Innowacyjności i Ochrony Własności Przemysłowej.


  Od 2006 roku, po scentralizowaniu komórek zajmujących wynalazczością, Giełdę Wynalazczości organizuje Departament Innowacyjności i Ochrony Własności Przemysłowej w Biurze Zarządu KGHM. Komisję Giełdy tworzą Rzecznik Patentowy oraz pracownik Departamentu Innowacyjności i Ochrony Własności Przemysłowej.

  Od 2006 roku odbyły się dwie Giełdy o tematyce ogólnej i jedna tematyczna podzielona na tematy z zakresu górnictwa, hutnictwa czy technologii wzbogacania rudy. W sumie dzięki jej organizacji w poprzednich latach zgłoszono już 119 projektów. Giełda Wynalazczości zakończy 18. grudnia w kopalni Polkowice - Sieroszowice.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama