28 najzdolniejszych Dolnoślązaków dostało nagrodę ministra...

  28 najzdolniejszych Dolnoślązaków dostało nagrodę ministra edukacji

  MKA

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  We wtorek, w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego, rozdano stypendia ministra edukacji narodowej za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.
  Każdy z uczniów dostał po 3200 zł. W tym roku nagroda trafiła do 28 Dolnoślązaków. Ale nie wszyscy zjawili się na uroczystym rozdaniu nagród. - Siedem osób odebrało je wcześniej w Warszawie, inni nie mogli się stawić, bo zaczęli studia - tłumaczy dolnośląska kurator oświaty Beata Pawłowicz.

  Na zdjęciu - dolny rząd od lewej: Piotr Suchecki (XIV LO we Wrocławiu), Paulina Szydło (Liceum Sportowe Gimbasket we Wrocławiu), Maciej Zdrolik (XIV LO we Wrocławiu), Malwina Madejewska (LO w Kamiennej Górze), Karol Gotfryd (II LO we Wrocławiu); u góry od lewej: Marcin Błotny (X LO we Wrocławiu), Piotr Skołubowicz (I LO w Wałbrzychu), Łukasz Cegieła (XIV LO we Wrocławiu), Julian Soboń (Liceum Sportowe Gimbasket we Wrocławiu) i Wiktor Jonas (XIV LO we Wrocławiu).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Errata

   James Bond (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 19

   Nazywam się Janas, Wiktor Janas.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama