prof. Andrzej Mysiak: Życzliwy lekarz

  prof. Andrzej Mysiak: Życzliwy lekarz

  Jerzy Wójcik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  - Nie zabiegam specjalnie o swój wizerunek i sposób, w jaki jestem postrzegany przez pacjentów - śmieje się prof. Andrzej Mysiak, szef Kliniki i Katedry Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  - Staram się przede wszystkim być sobą i indywidualnie traktować każdego pacjenta - dodaje.
  Wszystko wskazuje więc na to, że profesor to z natury życzliwy człowiek, bo takimi słowami opisują go jego pacjenci. To oni zgłosili lekarza do plebiscytu "Życzliwy wrocławianin 2009", organizowanego przez magistrat i naszą redakcję. - Jednak nikt mi o tym nie powiedział - zastrzega profesor. - Dopiero z gazety dowiedziałem się, że jestem w ścisłym finale. To bardzo miłe uczucie - dodaje. Prof. Andrzej Mysiak to ostatni z pięciu kandydatów, którzy zakwalifikowali się do finału i których przedstawiamy na naszych łamach.

  Decyzja o tym, kto zwycięży 21 listopada - w Dzień Życzliwości, zależy wyłącznie od Was. Codziennie dociera do nas kilkadziesiąt mejli i kuponów wysyłanych tradycyjną pocztą. Teraz na czele z największą liczbą głosów jest Joanna Motylska-Komsta, socjolog i doradca rozwoju osobistego oraz zawodowego. Zaraz za nią jest prof. Bernard Jancewicz, fizyk z Uniwersytetu Wrocławskiego. Pozostała trójka finalistów, z nieco mniejszą liczbą głosów, plasuje się za nimi. Głosujemy do najbliższego czwartku włącznie. Wyniki podamy w sobotnim wydaniu naszej gazety.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama