Rozkład jazdy na wrocławskie cmentarze

  Rozkład jazdy na wrocławskie cmentarze

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziewięć specjalnych linii tramwajowych i siedem autobusowych będzie kursowało w weekend we Wrocławiu, by ułatwić nam dojazd na groby bliskich. Tramwaje linii E w sobotę jeżdżą co 20 minut, a w niedzielę - co 10 minut (od godz. 8 do 18). A autobusy - odpowiednio co 30 minut i co kwadrans (od 8 do 20).
  - Tramwaj E1: Oporów - Osobowice. Przez Grabiszyńską, Podwale, Jagiełły, pl. Staszica, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.
  - Tramwaj E2: Krzyki - Osobowice. Przez Powstańców Śląskich, pl. Teatralny, Grodzką, Pomorską, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E3: Sępolno - Osobowice. Przez Mickiewicza, Różyckiego, Piastowską, Jedności Nar., pl. Powstańców Wielkopolskich, Reymonta, Osobo-wicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E4:
  Kromera - Osobowice. Przez Jedności Narodowej, Słowiańską, pl. Staszica, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E5: Biskupin - Osobowice. Przez Olszewskiego, Curie-Skłodowskiej, Szczytnicką, pl. Społeczny, pl. Dominikański, Pomorską, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E6:
  cm. Grabiszyński - Sępolno. Przez pl. Legionów, Kazimierza Wlk., pl. Dominikański, Wyszyńskiego, Grunwaldzką, Mickiewicza. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E7: Oporów - Pilczyce. Przez Grabiszyńską, pl. Legionów, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, Legnicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E8: Tarnogaj - Osobowice. Przez Tarnogajską, Armii Krajowej, Bardzką, Borowską, Peronową, Kołłątaja, pl. Dominikański, Piaskową, Dubois, pl. Staszica, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E9:
  cm. Grabiszyński - Opera. Przez Grabiszyńską, Hallera, Powstańców Śląskich, Piłsudskiego, Kołłątaja, pl. Teatralny. W drugą stronę tak samo.
  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama