Wrocław: Autobusem i trawmajem na cmentarz

  Wrocław: Autobusem i trawmajem na cmentarz

  Marcin Torz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziewięć specjalnych linii tramwajowych i siedem autobusowych będzie kursowało w weekend we Wrocławiu, by ułatwić nam dojazd na groby bliskich na cmentarzach.
  - Tramwaje linii E w sobotę będą jeździły co 20 minut, a w niedzielę - co 10 minut (od godz. 8 do 18). A autobusy - odpowiednio co 30 minut i co kwadrans (od 8 do 20).

  - Tramwaj E1: Oporów - Osobowice. Przez Grabiszyńską, Podwale, Jagiełły, pl. Staszica, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E2: Krzyki - Osobowice. Przez Powstańców Śląskich, pl. Teatralny, Grodzką, Pomorską, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E3: Sępolno - Osobowice. Przez Mickiewicza, Różyckiego, Piastowską, Jedności Narodowej, pl. Powstańców Wielkopolskich, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E4: Kromera - Osobowice. Przez Jedności Narodowej, Słowiańską, pl. Staszica, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E5: Biskupin - Osobowice. Przez Olszewskiego, Curie-Skłodowskiej, Szczytnicką, pl. Społeczny, pl. Dominikański, Pomorską, Reymonta, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E6: cm. Grabiszyński - Sępolno. Przez pl. Legionów, Kazimierza Wlk., pl. Dominikański, Wyszyńskiego, Grunwaldzką, Paderewskiego, Mickiewicza. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E7: Oporów - Pilczyce. Przez Grabiszyńską, pl. Legionów, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, Legnicką. W drugą stronę tak samo.

  - Tramwaj E8: Tarnogaj - Osobowice. Przez Tarnogajską, Armii Krajowej, Bardzką, Borowską, Peronową, Kołłątaja, pl. Dominikański, Piaskową, Dubois, pl. Staszica, Osobowicką. W drugą stronę tak samo.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   by ułatwić nam dojazd na groby bliskich na cmentarzach...

   nw (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 67 / 71

   Czy w tym roku włodarze zapomnieli, że istnieje również cmentarz Pawłowicki, żaden ze specjalnych autobusów nie jedzie w tym kierunku - to jest cmentarz KOMUNALNY! a nie parafialny, na którym są...rozwiń całość

   Czy w tym roku włodarze zapomnieli, że istnieje również cmentarz Pawłowicki, żaden ze specjalnych autobusów nie jedzie w tym kierunku - to jest cmentarz KOMUNALNY! a nie parafialny, na którym są pochowani nie tylko byli mieszkańcy Pawłowic! W sobotnim rozkładzie jazdy jaki ma obowiązywać w nd 01.11 w stronę Pawłowic jadą dwa autobusy na godzinę. Nie każdy jest posiadaczem samochodu, ponadto ciągle apeluje się, aby ludzkość przesiadła się do komunikacji miejskiej. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama