Zmiany we wrocławskiej telewizji

  Zmiany we wrocławskiej telewizji

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Alicja Grzymalska odwołana z funkcji szefa wrocławskiego Ośrodka Telewizji Polskiej. Obowiązki nowego dyrektora pełni od wtorku jej dotychczasowy zastępca ds. finansowych Andrzej Sabatowski.
  Takie decyzje podjął zarząd Telewizji Polskiej w Warszawie.
  - Alicja Grzymalska została zwolniona z obowiązku świadczenia pracy, zarząd zwróci się do rady nadzorczej o rozwiązanie umowy o pracę z panią Grzymalską - mówi rzecznik TVP Daniel Jabłoński.

  Czy będą jakieś zmiany w programie wrocławskiej telewizji?
  - Za wcześnie na takie rozmowy - uciął Sabatowski. Podobnie odpowiedział na pytanie o spodziewane zmiany personalne w kierownictwie Ośrodka.

  Alicja Grzymalska, była działaczka demokratycznej opozycji, związana z Solidarnością Walczącą i Pomarańczową Alternatywą - od lutego była szefową wrocławskiej telewizji. Miesiąc temu ujawniliśmy, że we wrocławskim ośrodku telewizyjnym trwa konflikt wokół osoby pani dyrektor. Pojawiały się zarzuty braku profesjonalizmu i zdolności menedżerskich.

  Pracownicy ośrodka w nieoficjalnych rozmowach narzekali, że dyrektor Grzymalska rzadko bywa w pracy, że rządzi ośrodkiem przez telefon albo przy pomocy esemesów.
  Zarzucali jej też, iż nie zabiega w centrali o zlecenia na nowe produkcje telewizyjne. Odwołana dyrektor odpowiadała, że wszystkie te zarzuty to oszczerstwa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama