Nasza akcja: Wybieramy życzliwego wrocławianina

  Nasza akcja: Wybieramy życzliwego wrocławianina

  Jerzy Wójcik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Kandydat nr 1: Ryszard Sławczyński.
  Ryszard Sławczyński to wrocławski poeta, publicysta i podróżnik, miłośnik Kresów Wschodnich i wszystkiego, co związane z Odrą. Od 13 lat działa w Klubie Muzyki i Literatury przy ul. Kościuszki. Zawsze uśmiechnięty, koleżeński, serdeczny i pomocny - to tylko część określeń, których używają zgłaszający jego kandydaturę do tytułu "Życzliwy wrocławianin 2009". Na razie pan Ryszard prowadzi w plebiscycie.

  Za jego plecami toczy się bój pomiędzy Wandą Ziembicką-Has, dziennikarką znaną z działalności społecznej, i Andrzejem Mysiakiem, wrocławskim kardiologiem.
  Spotkaliście na swojej drodze kogoś wyjątkowego, sympatycznego i życzliwego? Piszcie do nas. Jeszcze tylko do końca tego tygodnia (do 30 października) czekamy na zgłoszenia w plebiscycie "Życzliwy wrocławianin 2009".

  Razem z wrocławskim magistratem wybieramy osobę, która zasłużyła na to miano. Zostanie nagrodzona podczas imprezy, organizowanej przez miasto 21 listopada z okazji "Dnia Życzliwości". Do najbliższego piątku trwa pierwszy etap zgłaszania kandydatów. To spośród nich wyłonimy finalistów.
  Kandydatów można zgłaszać na kuponach, które drukujemy w "Polsce-Gazecie Wrocławskiej".

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama