Jak agent Tomek z Wrocławia czarował i łowił ofiary

  Jak agent Tomek z Wrocławia czarował i łowił ofiary

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Czarujący, szarmancki, z gestem - tak mówią o nim kobiety. By po chwili lekko chlipiąc, dorzucić: przebiegły, bezwzględny drań. O prawdziwym obliczu agenta CBA, znanego jako czuły Tomek.
  Agent Tomek wejdzie zapewne do historii polskich służb specjalnych jako ten, który uwiódł posłankę Beatę Sawicką z Jeleniej Góry i celebrytkę Weronikę Marczuk-Pazurę. Już dziś jego zdjęcie zostało okrzyknięte najpopularniejszym MMS-em jesieni, a to, na którym w restauracji obejmuje jakąś kobietę (w domyśle kolejną ofiarę), robi furorę w internecie.

  Dla jednych lowelas, dla innych bohater, dla nielicznych: fachowiec, który zna się na robocie.
  - Zrobił dwie głośne sprawy. Zapewne dzięki talentowi, umiejętnościom i odpowiedniemu przeszkoleniu świetnie zrealizował nałożone na niego zadania - ocenia trzeźwo Gromosław Czempiński, były agent wywiadu. Skąd więc zła sława, która stała się przekleństwem agenta Tomka? Odpowiedź wydaje się prosta: Tomaszowi Małeckiemu karierę złamało zamieszanie wokół Mariusza Kamińskiego i samego CBA, a w końcu same ofiary, które żyły dotąd w świetle fleszy. - No i fakt, że ludzie plotkując o agencie Tomku, zapominają, że tak naprawdę rozmawiają o fikcyjnej postaci stworzonej na potrzeby zadań CBA - zwraca uwagę Krzysztof Liedel, szef Centrum Badań nad Terroryzmem.

  Jeden z oficerów operacyjnych służb specjalnych, choć zarzeka się, że nie umniejsza dokonań kolegi, podkreśla, że środowisko, które przeniknął agent Tomek, czyli świat biznesu i polityki, jest uważane za najłatwiejsze do inwigilacji. - Uwodzenie kobiet, przynajmniej sporej ich części, też nie jest rzeczą skomplikowaną.

  Jego mechanizmów uczy się już na początkowych kursach dla agentów służb specjalnych - dodaje z przepraszającą miną. I trudno nie przyznać mu racji. Kilka lat temu całą Polskę obiegła historia skazanego, który odsiadywał wyrok w zakładzie karnym na Białołęce. Na widzenia do mężczyzny o pseud.
  Dla jednych lowelas, dla innych bohater, dla nielicznych: fachowiec, który zna się na robocie.
  Casanova ustawiały się kolejki rozpalonych kobiet, prawie trzysta pań systematycznie pisało do niego listy, kilka chciało brać z nim ślub w więziennej kaplicy. Casanova nie był ani nazbyt inteligentny, ani nazbyt urodziwy, nie był nawet sympatyczny. Kiedy wyciągał spod więziennej pryczy czwarte pudełko po butach wypchane listami od zakochanych wielbicielek, zdezorientowana zapytałam: "Jak pan to robi?". Spojrzał pobłażliwie i wycedził przez zęby: "Kobiet wystarczy słuchać. A potem mówić to, co chcą usłyszeć".
  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tomek

   kawuha45 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 35

   Dlaczego takim skomprowitowanym typom pozwala sie promowac na naszym Rynku.Chyba ze PIS nie ma juz zadnych zahamowan.Po trupach do wladzy.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Durne baby, brak slow

   weredyk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 49 / 39

   Strach myslec ze tak glupia baba byla w rzadzie tego kraiku. Ten gosc z daleka wyglada na gogusia lub pedala. Ptasie mozdzki, szok jakie te baby glupie sa w tym kraju.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szkoda ze z Wrocławia

   wrocławianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 52 / 39

   Ta wiadomość to po to aby sie Wrocławianom nie zakreciło w głowie od sukcesów miasta i jego obywateli.
   Trafił się nam damski bokser i musimy to przeboleć.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   No tak na razie efekty tego Casanowy

   ha ha ha (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 35

   a nad czym pracują Lalki Barbie CBA - czekamy na sexy agentkę

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama