Rozpoczęły się letnie remonty na karkonoskich szlakach

  Rozpoczęły się letnie remonty na karkonoskich szlakach

  Mariusz Junik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Naprawiana jest nawierzchnia granicznego szlaku czerwonego - od Spalonej Strażnicy do grupy skał Słonecznik. Ale trasa jest dostępna dla turystów.
  Materiały podobne
  - Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wędrówek - ostrzega Przemysław Tołoknow, wicedyrektor Karkonoskiego Parku Narodowego.
  Remont trwa też na trasie z Dzikiego Wodospadu w Karpaczu, przez Polanę, krawędzią Kotła Wielkiego Stawu i dalej do granicy. Ten ostatni odcinek jest zamknięty, a obejście poprowadzono żółtym szlakiem przez Pielgrzymy. Naprawiane są również barierki zabezpieczające punkty widokowe nad Śnieżnymi Kotłami.
  - W naszych górach odnawiamy najbardziej zniszczone oznakowanie szlaków - informuje p.o. dyrektora Parku Narodowego Gór Stołowych Jerzy Benedyktowicz. Wymienione zostaną wyblakłe tablice i połamane drogowskazy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama