Ostał nam się jeno Zdrojewski?

  Ostał nam się jeno Zdrojewski?

  Wiesław Gałązka

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Afery mogą się zdarzyć tylko w bogatych regionach. To nie zaszkodzi Dolnemu Śląskowi ani... Grzegorzowi Schetynie.
  "Nowi kandydaci na szefa CBA: Chlebowski, Schetyna, Misiak" - takiego SMS-a rozsyłają posłowie PIS-u. Hm, wszyscy "kandydaci" z Dolnego Śląska.

  Co inteligentniejszy czytelnik wie, że to, co mówią posłowie Giżyński czy Brudziński, to typowa propaganda i nie należy się nią przejmować. Natomiast faktycznie zdarzył się fakt, że kolejni politycy z Dolnego Śląska są w cieniu podejrzeń. Choć tę listę kandydatów PiS mógłby poszerzyć o kandydaturę posła Adama Lipińskiego, który korumpował politycznie panią Beger.

  Jako speca od PR z Wrocławia nie denerwuje Pana, gdy do "Szkła kontaktowego" dzwonią zrozpaczeni widzowie z Nowej Rudy i mówią: "Na Dolnym Śląsku naprawdę nie wszyscy są kanciarzami".


  Każdy bogaty region ma swoje większe lub mniejsze patologie, choć osobom związanym z "aferą hazardową" do czasu wyjaśnienia sprawy nie zarzucałbym czynów niegodnych. Z tym kanciarstwem to przejaskrawienie. Można to nawet odwrócić - mieszkają w tym regionie zamożni ludzie i mogą być większe zakusy na ich kasę. Mało tego, to może nawet wypromować niektóre miejsca, ponieważ pewnie znajdzie się wielu ludzi, którzy pojadą do pensjonatu pana Rysia [Ryszarda Sobiesiaka - przyp. red.], żeby wykąpać się w tej samej wannie, w której przebiegały jakieś rozmowy z politykami.

  Albo zatrzymać się na tej stacji benzynowej i cmentarzu, gdzie na spotkania umawiał się poseł Chlebowski.

  Tak, a niektórzy nawet zrobią sobie zdjęcia, żeby wyglądały tak samo jak w gazecie. Nie demonizowałbym tego problemu. To efekt rozdęcia, jakie wokół tej pseudoafery zrobiły media. A przesilenie rządowe to wynik małej odporności psychicznej Tuska, który zareagował na awanturę medialną.
  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wieszcz narodowy

   Chochoł (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 26

   Ostał nam się jeno sznur. Panie Profesorze, trafna diagnoza. A to hasło już było: Bogdan prezydentem wszystkich Polaków ! Tak ze 12 lat temu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Afery, afery

   henryk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 24

   Gałązka nie jest redaktorem, więc chyba nie dostaje zawierszówki:)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pseuoafery ??? No brawo Panie Redaktorze

   heniek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 23

   Gratuluję siły intelektu. A ile za tą wierszówkę?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Gdzie ten tajny cmentarz ?

   benek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 20

   A na którym cmentarzu Chlebowski się umawiał ?
   Chcę zrobić biznes i przy okazji wypromować te miejscowość bo znam sobowtóra Chlebowskiego to bym robił turystom pozowane zdjęcia ?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dobry dowcip

   Niniol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 23

   Odkąd Zdrojewski poszedł w ministry, to nic go nie widać, a jego ministerstwo również udaje że nie istnieje. Za poprzedniej kadencji parlamentu był wprawdzie trzeciorzędnym posłem, ale czasem go do...rozwiń całość

   Odkąd Zdrojewski poszedł w ministry, to nic go nie widać, a jego ministerstwo również udaje że nie istnieje. Za poprzedniej kadencji parlamentu był wprawdzie trzeciorzędnym posłem, ale czasem go do czegoś wystawiano (chociaż pamiętając jego występy w telewizjach to lepiej byłoby gdyby się nie pokazywał).zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   żenada

   bicz boży (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 23

   specjalista się znalazł.. a co takiego robi Zdrojewski?? ma ministerstwo w którym niemal nic nie trzeba robic; i gdyby pan Gałązka bywał w pewnych kręgach, to pewnie usłyszałby anegdoty o...rozwiń całość

   specjalista się znalazł.. a co takiego robi Zdrojewski?? ma ministerstwo w którym niemal nic nie trzeba robic; i gdyby pan Gałązka bywał w pewnych kręgach, to pewnie usłyszałby anegdoty o bumelanctwie tego pana
   na dolnym śląsku nie było i chyba nadal nie ma miejsca na pracowitych, inteligentnych i uczciwych polityków- ani w PiS ani w PO takich ze świecą szukac. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama