Aktywni seniorzy: Pani Stefania lubi grać na pianinie

  Aktywni seniorzy: Pani Stefania lubi grać na pianinie

  Justyna Bryndza

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Co tydzień przedstawiamy Państwu aktywnych jeleniogórskich seniorów. Ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy, spędzają nietypowo czas, potrafią zainspirować innych.
  75-letnia Stefania Toka jest jedną z nich. Jej największą pasją jest muzyka. Pianino towarzyszy jej od 1947 roku. - Bez tego instrumentu nie mogłabym żyć - uśmiecha się. Najczęściej sięga po utwory muzyki klasycznej.
  Pani Stefania twierdzi, że brzmienie jej instrumentu jest wyjątkowe.
  Pani Stefania twierdzi, że brzmienie jej instrumentu jest wyjątkowe. Poza tym pianino ma wbudowany moderator. - Dzięki temu nie przeszkadzam sąsiadom - mówi pianistka. Pani Stefania jest bardzo pogodną osobą. Ma niesamowite poczucie humoru. - Najważniejsze, bym się dobrze czuła - podkreśla.
  Chętnie uczestniczy w zajęciach Uniwersytetu III Wieku, bo może się spotykać z innymi seniorami. Grupa jest niewielka, więc wszystkie panie się przyjaźnią. Uczestniczą razem w wielu wycieczkach. Ostatnio zwiedzili pałace w Łomnicy i Staniszowie.

  Zapraszamy do naszej rubryki innych seniorów oraz ich wnuków i dzieci. Piszcie nam o swoich bliskich. Czekamy na mejle pod adresem a.gierak@gazeta. wroc.pl.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama