Wałbrzyszanie zremisowali z Vitrosiliconem

Paweł Gołębiowski
Piłkarze beniaminka trzeciej ligi, Górnika PWSZ Wałbrzych zremisowali na wyjeździe 1:1 z Vitrosiliconem Iłowa.

Taki wynik nie może cieszyć kibiców Górnika, którzy liczyli z pewnością na zwycięstwo i komplet punktów swojego zespołu. Górnik do niedawna spisywał się przecież świetnie i wygrywał mecz za meczem, a Vitrosilicon to jedna z ostatnich drużyn w tabeli. Trzeba jednak przyznać, że wałbrzyszanie byli tym razem bardzo bliscy wygranej, ale zabrakło im trochę szczęścia. Objęli w Iłowej prowadzenie w 30 minucie po tym jak Bartosz Konarski wykorzystał dośrodkowanie Marcina Morawskiego z rzutu wolnego. Wynik 1:0 dla Górnika utrzymywał się aż do 95 minuty meczu. Wtedy gospodarze wyprowadzili szybką kontrę i w tej ostatniej akcji spotkania Sebastian Jędrzejewski pokonał bramkarza wałbrzyszan, Damiana Jaroszewskiego.

Vitrosilicon Iłowa - Górnik PWSZ Wałbrzych 1:1

Bramki: 0:1 Konarski (30), 1:1 Jędrzejewski (95)

Górnik PWSZ: Jaroszewski - Michalak, Przerywacz, Wojtarowicz, Majka, Wepa, Morawski, Rytko (46 Tobiasz), Konarski (74 Smoczyk), Janik, Moszyk.