Zapraszamy na upiorny weekend w Ząbkowicach Śląskich

  Zapraszamy na upiorny weekend w Ząbkowicach Śląskich

  Elżbieta Węgrzyn

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  To jedenasta edycja imprezy, ale druga w zmienionym kształcie. Będą wernisaże, happeningi i przedstawienia teatralne.
  W sobotę i niedzielę od g. 11 do 18 w regionalnej Izbie Pamiątek w Ząbkowicach bielawska grupa teatralna Teatru Prawdziwego przedstawiać będzie improwizację "Nawiedzony Dom". Cena biletów - 5 zł. W piątek, o g. 17 w Krzywej Wieży zostanie otwarta wystawa prac Mony Saad mieszkającej na stałe w Srebrnej Górze. O g. 19 w kinie ZOK będzie można zobaczyć inscenizację sztuki Macieja Wojtyszko pt. "Chryje z Polską".

  W sobotę, w Rynku, o g. 18 pojawi się parada potworów. To uliczny happening, w którym wystąpią aktorzy z miejscowych teatrów. Chętni mogą przebrać się i dołączyć do korowodu. Po tym spotkaniu wystąpią zespoły rockowe. Jednocześnie o g. 22 w siedzibie ZOK odbędzie się wieczorny maraton filmów grozy. Wyświetlone zostaną dwa horrory. Cena wstępu na maraton to 15 zł. Do niedzielnych atrakcji, które rozpoczną się o g. 15 należą pokazy iluzji i szkółka katowska, ilustrująca dawne traktowanie skazańców. O g. 19 w kawiarni ZOK-u odbędzie się koncert duetu "Fortuna & Week".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama