Wrocław: Gdzie dziś będą korki

  Wrocław: Gdzie dziś będą korki

  JEW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  - ul. Buforowa. Na wysokości skrzyżowania z ul. Sarnią robotnicy wykonują remont gwarancyjny kanalizacji sanitarnej. Dla kierowców oznacza to ruch wahadłowy w tym miejscu.

  - ul. Grota-Roweckiego. Jeździmy już wyremontowaną jezdnią, a nie - jak wcześniej - po płytach, z których wybudowana była zastępcza szosa.Tak jest na odcinku od ul. Snopkowej do Chlebowej.

  - pl. Bema. Zamknięta jest ul. Bema na odcinku od ul. Poniatowskiego do pl. Bema. Z Sienkiewicza w stronę Drobnera i odwrotnie jedziemy tylko jednym pasem.

  - ul. Grabiszyńska. Od strony pl. Legionów kłopoty zaczynają się już od ul. Pereca. Od tego momentu jedziemy po jednym pasie w obie strony. Przed kilkoma dniami zamknięto ul. Stalową - dojazd do Grabiszyńskiej w tym rejonie. Teraz dojazd możliwy jest ul. Żelazną. Jadąc dalej ulicą Grabiszyńską, na wysokości zakładu Hutmen, kierowcy podążający w stronę Oporowa mogą już korzystać z nowego asfaltu. Za to ci, którzy kierują się w stronę centrum, muszą wciąż tłuc się w tym miejscu po torach tramwajowych.

  - ul. Wyścigowa. Roboty na całej długości ulicy. Objazd w stronę Bielan Wrocławskich prowadzi ulicami Waligórskie-go i aleją Karkonoską.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama