Tydzień Kariery na Dolnym Śląsku

    Tydzień Kariery na Dolnym Śląsku

    ASZ

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    5 października rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Kariery. W naszym kraju organizowany jest po raz pierwszy.
    Patronat nad imprezą objęły Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Edukacji.

    OTK został przygotowany przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej, a jego hasłem przewodnim jest: "Wszyscy doradcy razem dla wspierania idei świadomego planowania kariery".
    Akcja kierowana jest do osób, które potrzebują wsparcia, czyli nie wiedzą, jaki zawód wybrać, jak pokierować swoją karierą, żeby osiągnąć wyznaczony cel itd.

    Porady uzyskać będzie można w jednym z pięciu Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Dolnośląskiego Urzędu Pracy, które mieszczą się w Bolesławcu, Legnicy, Jeleniej Górze, Wałbrzychu i Wrocławiu. W akcji organizowane są: indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, warsztaty, prezentacje filmów i programów multimedialnych, konkursy zawodoznawcze dla młodzieży.

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie ze szczegółowym programem mogą zapoznać się na stronie internetowej organizatora www.ciipkz.dwup.pl lub na stronie internetowej urzędu pracy: www.dwup.pl, zakładka aktualności.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama