Ważne
  Kupuj z nami tańsze podręczniki i książki do szkoły

  Kupuj z nami tańsze podręczniki i książki do szkoły

  Martyna Jurkiewicz

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Do piątku w naszej gazecie będzie można sprawdzić, gdzie kupicie tańsze podręczniki.
  - Dzięki tej akcji udało mi się zdobyć kilka tańszych książek - opowiada Dominika Leśniewska z Gimnazjum nr 5 z ul. Pawłowa. - Brakuje mi teraz tylko ćwiczeń.
  Wszystkie giełdy, które prezentujemy, czynne są od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18. Na naszej stronie polskagazetawroclawska.pl też można wymieniać się pod-ręcznikami.


  Tutaj w czwartek kupisz taniej te książki:

  Jacek Rześniowiecki, giełda przy ulicy Grunwaldzkiej 30.
  "Przysposobienie obronne". Podręcznik dla liceum, technikum i szkoły zawodowej. B. Breitkopf, M. Marciniak, Z. Worwa. Książka przeceniona z 19 na 15 zł.

  Paweł Żurawski, giełdy przy hali targowej Tęcza I p., lokal 124, przy ul. Widnej (obok hali kupców Perła) i obok bazaru przy Zielińskiego. "Już w szkole". Wydawnictwo Nowa Era. Zestaw podręczników dla SP w cenie 160 zł.

  Marcin Głazunów, kiermasz na parkingu przy stacji Shell, ul. Legnicka 1.
  Język polski. "Między tekstami". Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Podręcznik dla liceum. Książka przeceniona z 20 na 15 zł.

  Natalia Mróz, punkty sprzedaży książek:plac przed Magnolia Park i CH Renoma."Moja historia". Podręcznik dla klasy VI SP. Wyd. Rożak Marek. Część 1 i 2 za 18 zł. W ofercie również ćwiczenia, cz. 1 i 2 za 10 zł.

  Tomasz Woźniczka, punkty przy pl. Orląt Lwowskich 2
  (w podwórzu), dworzec PKS (obok Biedronki), kiosk przy pl. Bema.
  "Historia 1. Dzieje strożytne". Część 1. L. Mrozewicz, R. Śniegocki. Podręcznik dla LO. Cena książki 20 zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo