Jerzy Górski: Przede wszystkim polskie góry, dobra,...

  Jerzy Górski: Przede wszystkim polskie góry, dobra, słoneczna pogoda i smaczne jedzenie

  Jerzy Górski

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wakacje: W kraju czy za granicą? Pytamy znanych Dolnoślązaków.
  Tak się składa, że od kilku lat organizuję wakacje dla innych, głównie dla dzieci i młodzieży. Przez całe lato jeżdżę po kraju i realizuję autorski program "Wakacje w mieście". Stąd też o dłuższym wypoczynku w lecie nie mogę nawet pomarzyć.

  Mam jednak swój, sprawdzony już sposób na złapanie wiatru w żagle. Wystarczy krótki wypad w góry, oczywiście, obowiązkowo, polskie. Dwa, trzy dni wędrówek to idealna okazja, by oderwać się od nawału zajęć, spotkań i konferencji. Kiedy jednak prowadzi się własną firmę, taki wypoczynek jest utrudniony. Ciągle odzywa się telefon, a ja nie mogę, niestety, pozwolić sobie na jego wyłączenie. Muszę mieć kontakt ze światem.

  Wybieram miejsca, gdzie nie trzeba samemu gotować. Jestem wygodny i z chęcią zajadam się miejscową kuchnią.

  Aby dobrze się zrelaksować, potrzebuję dobrego jedzenia i słonecznej pogody. Dlatego wybieram miejsca, gdzie nie trzeba samemu gotować. Jestem wygodny i z chęcią zajadam się miejscową kuchnią. Oczywiście, najchętniej spędzam wolny czas z żoną i córką. Ale od kilku lat jest to niemożliwe. One jadą nad morze, a ja w tym czasie muszę zarabiać pieniądze na życie.

  Z uwagi na fakt, że prowadzę bardzo aktywny styl życia, błogie leżenie przed telewizorem też mnie odpręża. Nie mam jednak słabości do czytania i jedyną lekturą, na jaką sobie pozwalam, są książki... o promocji i reklamie.

  Jestem przekonany, że nie trzeba mieć dużych pieniędzy, aby dobrze wypocząć. Jeśli kogoś stać na Hawaje, to bardzo proszę. Ale czasami kilkugodzinny wyjazd na wieś, gdzieś w bliskiej okolicy, może nam przynieść więcej radości i odprężenia niż tułanie się po świecie.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama