Piłka nożna: Młodzież Zagłębia wygrywa po raz trzeci z rzędu

Michał Sałkowski
Rezerwy Zagłębia Lubin pokonały w 3. kolejce rozgrywek Młodej Ekstraklasy swoich rówieśników z Piasta Gliwice 2:1.

Pierwszą bramkę dla miedziowych zdobył już w 9 minucie Patryk Sypień kapitalnym uderzeniem z 20 metrów w okienko bramki rywali. Celną ripostą popisał się w 36 minucie Roman Maciejak.

Remis utrzymywał się niemal do samego końca spotkania. Na minutę przed ostatnim gwizdkiem zwycięstwo miedziowym dał Patryk Błąd, który wykazał się największym sprytem w podbramkowym gąszczu. Asystę zaliczył Mariusz Szuszkiewicz.

Był to trzeci triumf podopiecznych Adama Buczka w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Pogromcy jeszcze nie znaleźli.