Świdnica: Można składać wnioski o nagrody kulturalne

  Świdnica: Można składać wnioski o nagrody kulturalne

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Do 15 sierpnia przyjmowane są wnioski w sprawie nagród w dziedzinie kultury. Mogą z takim wnioskiem występować m.in. stowarzyszenia działające w mieście w zakresie kultury, jednostki kultury i oświaty, Komisja Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej Rady Miejskiej w Świdnicy.
  Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać: dane osobowe kandydata proponowanego do nagrody lub nazwę podmiotu i jego adres; informację dotyczącą całokształtu dotychczasowej działalności albo informację o osiągnięciach, za które nagroda ma być przyznana; uzasadnienie wraz z ewentualną dokumentacją. Dla osób najbardziej wyróżniających się przewidziano nagrodę indywidualną lub zbiorową.

  Stosowne wnioski należy składać do 15 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49), pok. nr 27, zaadresowane na Departament Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych.

  Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 074-856-28-52. Uchwała w sprawie nagród (XXVIII/312/05 z 28 stycznia 2005 r.) dostępna jest na stronie: www.swidnica.bip-gov.info.pl (zakładka: Prawo lokalne).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama