Dolnośląscy programiści mają szansę na dobrą pracę

  Dolnośląscy programiści mają szansę na dobrą pracę

  Aleksandra Szumska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Firma zatrudni we Wrocławiu 150 osób zarówno doświadczonych, jak i tegorocznych absolwentów szkół wyższych. W 2010 roku planuje powiększenie zespołu o kolejne 100 osób.
  Kryzys finansowy niestraszny firmie Tieto. Skandynawski producent oprogramowania zatrudni w swoim wrocławskim biurze 150 osób. Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i bardziej doświadczonych fachowców. Jednak to nie wszystko: kolejne sto osób znajdzie tu pracę w 2010 roku.

  Poszukiwani są głównie programiści C/C++, C#, Java oraz testerzy oprogramowań.
  - Obecnie realizujemy zaawansowane technologicznie projekty dla największych na świecie producentów telefonów komórkowych - mówi Elżbieta Łukaszek, Human Resources Manager we wrocławskim oddziale Tieto.

  - Cały czas poszukujemy specjalistów, którzy będą w stanie szybko włączyć się w pracę nad rozwiązaniami, które już wkrótce trafią do kolejnych generacji telefonów - dodaje Elżbieta Łukaszek.
  Kandydaci powinni mieć wyższe, kierunkowe wykształcenie, posiadać dogłębną wiedzę z zakresu danego języka programowania. Nie bez znaczenia jest także podejście i zaangażowanie w wykonywane zadania.

  Tak znaczący rozwój zatrudnienia firma finansuje ze środków własnych oraz korzysta ze wsparcia udzielanego przez Państwową Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
  Dzięki temu, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, pracownicy Tieto mogą liczyć na wiele dodatkowych bonusów, m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie z pakietem inwestycyjnym, naukę języków, studia podyplomowe, możliwość aktywności sportowych itp. Firma zapewnia też szeroki wachlarz szkoleń oraz programy rozwoju kariery zawodowej.

  - Najważniejsze jest jednak to, że nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w projektach największych graczy na rynku telekomunikacyjnym - tłumaczy Łukaszek.
  Osoby zainteresowane ofertą firmy powinny wysłać swoje CV pocztą elektroniczną na adres: recruitment.wroclaw@tieto.com.

  Firma Tieto to międzynarodowy koncern informatyczny, świadczący pełen zakres usług w zakresie budowy, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Ma filie w trzydziestu krajach i zatrudnia ok. 16 tys. osób. Firma notowana jest na giełdach w Helsinkach i Sztokholmie. W Polsce obecna jest od 2006 r. Zatrudnia ok. 600 osób, głównym obszarem działalności są usługi programistyczne dla telekomunikacji, w tym rozwiązania mobilne. Klientami polskiego oddziału Tieto są m.in. Nokia, ST-Ericsson czy Sony Ericsson.


  Poszukiwani:
  programiści znający programy C/C++, C#, Java, testerzy oprogramowań.
  Wymagane kwalifikacje: wyższe wykształcenie kierunkowe, znajomość języków programowania.

  Co w zamian:
  atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia, szkolenia, programy rozwoju kariery.

  Jak aplikować:
  wysyłać CV na adres recruitment.wroclaw@tieto.com.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wierzę, że jeszcze nikt tu nie popełnił komentarza

   funny guy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 3

   Chłopaki, nie wierzę, że jeszcze nikt tu nie popełnił komentarza :-)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama