Siatkówka: Polska remisuje z Belgią

JG

Nasze siatkarki nerwowo rozpoczęły turniej eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2010 rozgrywany w Rzeszowie.
    Głównie przez fatalną skuteczność w ataku przegrały pierwszego seta z o wiele niżej notowaną Belgią do 23. W kolejnej partii poprawiły jednak zagrywkę i wypunktowały rywalki 25:14. Wyrównany był set III. Dopiero po drugiej przerwie technicznej podopieczne Jerzego Matlaka odskoczyły na kilka punktów i utrzymały przewagę do końca (25:21).

W czwartym secie nasze siatkarki nie potrafiły odebrać serwisu rywalek, a do tego kapitalnie spisywała się belgijska rozgrywająca. W końcówce nasze pogubiły się kompletnie. Myliła się również najbardziej doświadczona - Dorota Świeniewicz. Czeka nas set piąty.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.