Przetarg na Narodowe Forum Muzyki nierozstrzygnięty

  Przetarg na Narodowe Forum Muzyki nierozstrzygnięty

  MIS

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Protest firmy Karmar, lidera jednego z konsorcjów startujących w przetargu na generalnego wykonawcę Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu został rozstrzygnięty na korzyść oferenta.
  Do Krajowej Izby Odwoławczej Urzędu Zamówień Publicznych trafiły dwa protesty. Druga sprawa nie została jeszcze rozstrzygnięta.

  Andrzej Kosendiak, dyrektor Filharmonii Wrocławskiej i powstającego przy placu Wolności Narodowego Forum Muzyki, uważa jednak, że protesty są wpisane w proces przygotowania projektu. Na zbudowanie Forum wykonawca będzie miał 30 miesięcy od podpisania umowy z inwestorem, czyli gminą Wrocław.

  Forum będzie dofinansowane ze środków UE, a projekt trzeba rozliczyć do 2013 roku. Na razie Karmar S.A. będzie włączony do oceny zgłoszonych oferentów. Komisja przetargowa ma spotkać się w tej sprawie prawdopodobnie już 9 czerwca.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama