Michał Sałkowski
Michał Goliński zdobył w Opolu dwie bramki dla Zagłębia
Michał Goliński zdobył w Opolu dwie bramki dla Zagłębia Janusz Wójtowicz
Trener Orest Lenczyk jest w połowie drogi do ekstraklasy.

Natenczas wszystkie pięć meczów pod jego wodzą Zagłębie wygrało. W Opolu już w 3 min były gracz Zagłębia, Filipe, huknął w poprzeczkę. Wietrzący pismo nosem trener Lenczyk w przerwie dokonał dwóch zmian.

Odrę rozmontował tercet "MPG", czyli Micanski - Pawłowski - Goliński. W telegraficznym skrócie. 48 min, Pawłowski zatańczył na skrzydle, wrzucił piłkę na głowę do Micanskiego. Ten strzelił swoją 22 bramkę w rozgrywkach. 73 minuta.

Znów pląsy Pawłowskiego, który na lewym skrzydle wrzuca piłkę w pole karne. Mocny, płaski strzał Golińskiego i 2:0. No i puenta. Kwadrans później. Micanski rozgrywa piłkę z Golińskim, a popularny "Golina" sytuacji nie marnuje.

Całe "trio MPG" zdobyło, uwaga, 43 gole na 55 całej drużyny. Micanski - 22, Pawłowski 10, no i Goliński 11 właśnie.
- W szatni śmialiśmy się, że Ilijan musi zacząć uważać. Gonię go. A poważnie, nieważne, kto bramki strzela, ważne, że coraz bliżej nam do ekstraklasy - uśmiechał się bohater spotkania.