Wrocław: Nocna bijatyka w samym Rynku

  Wrocław: Nocna bijatyka w samym Rynku

  Jerzy Wójcik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dwie osoby pobite i 7 zatrzymanych. Tak zakończyła się rozróba we wrocławskim Rynku, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę.
  Teraz policja sprawdzi, czy imprezowicze byli trzeźwi, i ustali, o co poszło.

  Wszystko zaczęło się o godz. 1.40 przed lokalem PRL, gdzie kilku mężczyzn zaczęło się przepychać. Strażnicy miejscy, widząc całe zdarzenie dzięki monitoringowi, natychmiast ruszyli, by ostudzić emocje imprezowiczów. Na miejscu zdarzenia zatrzymali trzy osoby i udzielili pomocy dwóm pobitym mężczyznom, którzy leżeli już na ziemi.


  Dwadzieścia minut później na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, które zdecydowało, że jednego z poszkodowanych mężczyzn trzeba przewieźć do ambulatorium chirurgicznego w szpitalu przy ulicy Koszarowej.

  Ale na tym wcale nie skończyła się bijatyka w centrum miasta tej nocy. Pozostali mężczyźni, którzy okładali się w pobliżu lokalu PRL, chwilę później dali o sobie znać przy ul. św. Mikołaja w pobliżu hotelu Sofitel.

  W pościg znów ruszyła straż miejska, tym razem w asyście policji. Strażnicy zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn. Jeden z nich trafił do radiowozu w kajdankach. W tym czasie policjanci również zatrzymali dwóch kolejnych zadymiarzy. Za udział w bójce lub pobiciu grozi kara do trzech lat za kratkami.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama