Piłka nożna: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:0 (1:0). Koniec złej passy WKS-u

Michał Sałkowski
W meczu 25. kolejki ekstraklasy piłkarze WKS-u Śląska Wrocław pokonali 2:0 (1:0) Jagiellonię Białystok.

W 28 minucie Krzysztof Ulatowski znakomitym podaniem wypuścił w uliczkę Vuka Sotirovica. Serbski napastnik Śląska płaskim strzałem nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Jagiellonii Piotrowi Lechowi.

W 87 minucie z ostrego kąta dośrodkował Janusz Gancarczyk, Piotr Lech interweniował niepewnie i wypuścił piłkę z rąk. Z prezentu skorzystał Kamil Biliński, który - uderzeniem z bliskiej odległości - przypieczętował zwycięstwo WKS-u.

Dzięki dzisiejszemu triumfowi wrocławianie przełamali złą ligową passę pięciu meczów bez zwycięstwa z rzędu.