Menu Region

Trynkiewicz wychodzi 11 lutego. Będzie pod nadzorem policji....

Trynkiewicz wychodzi 11 lutego. Będzie pod nadzorem policji. Jasnowidz - on znów zamorduje [FILMY]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

WSK, TVN24/XNEWS, PAP

24Komentarze Prześlij Drukuj
Trynkiewicz wychodzi 11 lutego. Będzie pod nadzorem policji. Jasnowidz - on znów zamorduje [FILMY] Trynkiewicz wychodzi 11 lutego. Będzie pod nadzorem policji. Jasnowidz - on znów zamorduje [FILMY]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski - Mariusz Trynkiewicz zamorduje znowu (© Tomasz Bolt/Polskapresse)

Trynkiewicz wychodzi na wolność. Mariusz Trynkiewicz, seryjny morderca dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego, wychodzi na wolność 11 lutego 2014 roku. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że 11 lutego, kiedy Trynkiewicz ma wyjść na wolność, dojdzie do tragedii i życie straci starsza osoba. Sam Mariusz Trynkiewicz zapowiada, że będzie mordował dalej.
Gdzie jest Trynkiewicz - Trynkiewicz jest na Dolnym Śląsku? (SPRAWDŹ GDZIE JEST TRYNKIEWICZ)

Operacja Trynkiewicz - Mariusz Trynkiewicz pod nadzorem policji 24 godziny na dobę
Mariusz Trynkiewicz w sądzie. Zadecydują czy zamkną go w ośrodku (FILMY)

Mariusz Trynkiewicz wychodzi na wolność po 25 latach odsiadki za zamordowanie czterech chłopców.
Tym samym nie schodzi z pierwszych stron gazet. Za zabójstwa sprzed ćwierć wieku został skazany na poczwórną karę śmierci, ale po zmianie prawa wyrok zmieniono na 25 lat więzienia.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, który wielokrotnie współpracował z policją, jest pewien, że Mariusz Trynkiewicz znów zamorduje. Sam skazany to zapowiada. Jackowski przewiduje, że jego ofiarą padnie teraz starsza osoba, czym dzieli się na łamach Faktu.– Uważam, że ten z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie. Myślę, że policja nie ochroni potencjalnej ofiary. Uważam, że Trynkiewicz na pewno wróci za kraty – powiedział Faktowi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa jest zdania, że psychika mordercy nie uległa dużej zmianie po 25 latach pobytu w więzieniu i że policja powinna pilnować Mriusza Trynkiewicza 24 godziny na dobę.

Trynkiewicz wychodzi 11 lutego. Policja będzie go śledzić (FILMY, ZDJĘCIA)

Czy tak będzie? W sprawie Trynkiewicza zwołano dziś specjalne zebranie w Komendzie Głównej Policji.– My nie mamy innego wyjścia, musimy naprawić błąd, który ktoś popełnił wiele lat temu, zmieniając przepis i nie wziął pod uwagę tego, że takie osoby wyjdą z więzienia - skomentował rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski sprawę Mariusza Trynkiewicza, skazanego za zabójstwo czterech chłopców, których zabił w lipcu 1988 roku.

Nawet matka oprawcy się go obawia i jest zdania, że Mariusz Trynkiewicz powinien zostać w więzieniu. - Musimy chronić społeczeństwo przed tego typu ludźmi. To będzie zaangażowanie kilkudziesięciu osób, wydanie dużych pieniędzy. Policja nie ma w tym momencie innego wyjścia - powiedział Mariusz Sokołowski. Dziś, w czwartek 16 stycznia w Komendzie Głównej Policji odbywa się narada w sprawie działań wobec groźnych skazanych wychodzących na wolność.

W pierwszej połowie 2014 r. nadzorem prewencyjnym może zostać objętych 40 osób, w tym Mariusz Trynkiewicz, które opuszczą zakłady karne; przygotowujemy się do podjęcia wszelkich, adekwatnych do zagrożeń działań - poinformował szef policji Marek Działoszyński.

– Zakładamy, że wymiar sprawiedliwości jest w stanie poradzić sobie z tą sytuacją. Gdyby jednak doszło do tego, że (Trynkiewicz) wyjdzie, to przygotowujemy się do tego, żeby podjąć wszelkie, adekwatne do zagrożeń działania policyjne zgodne z prawem - powiedział Działoszyński dziennikarzom. – Mamy świadomość, że pewne kruczki proceduralne, które mogą być wykorzystane przy okazji niektórych osób, mówimy o panu Trynkiewiczu, mogą spowodować, że chwilowo wyjdzie on na wolność - dodał.

Czy Mariusz Trynkiewicz trafi do specjalnego ośrodka? Prezydent Bronisław Komorowski podpisał Ustawę o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób. Przepisy mają wejść w życie 22 stycznia. Ustawa daje możliwość umieszczenia takiej osoby, już po odbyciu przez nią kary, w specjalnym ośrodku lub oddania jej pod dozór policji.24

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

No nie wiem

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Shadow (gość)  •

Oglądałam filmiki na youtubie zawierające wywiady z Trynkiewiczem z lat 89 czyli to chyba okres po umorzeniu kary śmierci oraz wywiady z pracownikami więzienia. Mam wątpliwości co do psychiki tego pana. Nie jestem przekonana czy można powiedzieć, że jest chory psychicznie. Bardzo dziwny człowiek i tak jak mówiła pani psycholog ( nazwiska nie pamiętam ) cholernie inteligentny. Wypowiada się bardzo ładnie nie jak jakiś prostak. I to wszystko tak wygląda, że po 5 minutach zapominasz, że ten człowiek zabił 4 dzieci z zimną krwią. Wtedy uświadomiłam sobie, że coś jest nie tak. Nigdy nie mówi, że żałuje, za to że nie wie dlaczego to zrobił. Sam oceniając to co się wydarzyło twierdzi, że to pewnie choroba. Jeden wniosek aż ciśnie się na usta ZERO EMOCJI. Jak na człowieka, który zrobił coś takiego, który o tym opowiada i twierdzi, że nie wie jak do tego doszło to mówi jak by był w środku pusty. Jedynie suche fakty i zimna analiza. To chyba nie jest choroba psychiczna. Takie osoby wykazują często bardzo silne emocje lub gwałtowne wahania nastroju, paranoiczne zachowania. A tu męska wersja królowej śniegu. Według mnie ten człowiek zasługuje na miano zła w czystej postaci. Szatan jakby był na ziemi i zabił kilku ludzi też zachowywałby taki spokój.

odpowiedzi (0)

skomentuj

smierc za smierc

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

snajper (gość)  •

tylko mamy tak chore prawo które wspiera morderców i pedofili śmierć za śmieć a nie utrzymywanie takiej szumowiny w innym bardziej czy mniej cwyilizowanym kraju został by już dawno pozbawiony życia a my taka kur.... utrzymujemy budujemy im ośrodki za kilka milionów złotych a nie mamy na hospicja a gdy mamy to nasze wspaniałe państwo przekazuje 17 zl dziennie kicz jakich mało

odpowiedzi (0)

skomentuj

Zakład go czeka

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Lucyfer (gość)  •

W sumie jeśli chcecie żeby zginął to oznacza że jesteście tacy sami jak on. Moim zdaniem niech siedzi w kaftanie do końca życia i tyle .

odpowiedzi (0)

skomentuj

aa

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

matka (gość)  •

powinno podac miejsce i godzinę kiedy to bydle wychodzi i zamknac bramy wiezienia,klawisze na kawe a z tym sukinsynem niech się dzieje co chce...

skomentuj

ja

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja (gość)  •

to czym byśmy się od niego różnili ona zabijał i my tak samo ? bo nie rozmuiem

odpowiedzi (0)

skomentuj

Polamiemy go pod brama daleko nie zajdzie

+8 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lordzisko (gość)  •

Panowie trzeba go usunac

odpowiedzi (0)

skomentuj

witam

+16 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

aaa (gość)  •

Powinien dostać kulę w lep i po sprawie. Kto płaci na Pana M. T. Podatnicy. Wyjdzie i ma dostać ochronę jeszcze wakacje i pracę w sejmie i będzie w śród swoich.Wstyd gdzie są pieniądze na szpitale? Dla rodzin z chorymi dziećmi?

skomentuj

siema

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

... (gość)  •

zamknąć go w czterech ścianach JEB**ĘTy PSY0HOL

odpowiedzi (0)

skomentuj

ja

+3 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sąd (gość)  •

Nie sądżcie, abyście nie byli sądzeni. Człowiek nie prawa do decydowania kto ma prawo życ a kto nie. Każdy z nas zostanie rozliczony po śmierci i nie wierzę, że wy oceniający Trynkiewicza jesteście bez grzechu.

odpowiedzi (0)

skomentuj

witam.

+4 / -28

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

bbb (gość)  •

ludzie... co z was za ludzie !? Dlaczego nie dacie mu szansy? Każdy ma prawo na jedną szanse. on po wyjściu zwariuje i jeśli zrobi coś złego to przez was!! bo bedzie chciał do tego więzienia wrocić. A jeśli społeczeństwo przyjmie go chociaż pozornie obojętnie to on nie bedzie czuł się zlinczowany . Odrazu go skreślacie i Wy sie nazywacie LUDZMI? tak? człowieka który odbył kare za swoje czyny najchętniej byście zabili albo do konca życia zamkneli w wiezieniu .. a ludzi którzy jeżdżą pijani i zabijaja niewinnych ludzi. Albo sytuacja z przed kilku dni, facet potracił mężczyznę widziała to jego żona (kierowca uciekł oczywiście) która pobiegła pomóc mężczyźnie wstać i tu nadjęzdza kolejne auto która faceta przejeżdza i co robi? ucieka ! I to są ludzie do cholery?? i tacy ludzie wypowiadają się na temat Trynkiewicza ? absurd i bzdura ! tyle w temacie.

skomentuj

CzY MIAŁABYŚ TAKIE SAMO ZDANIE GDYBY 25 LAT TEMU W TYCH MEKACH ZGINĘŁO TWOJE DZIECKO????????????????

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

Jaką szansę mu dać ???/Czekać aż zabije następne dziecko?/zgwałci????Jaką karę odbył??????Siedział sobie odizolowany od sprawiedliwości,utrzymywany przez ludzi ,którzy ciężko pracują żeby żyć od miesiąca do miesiąca,a teraz za nasze pieniądze będą gnojka ochraniać,bo ludzie się odgrażają??Ten typ ,bo trudno nazwać go człowiekiem dawno powinien być oddany na łaskę więźniów a oni chociaż w tym temacie pedofili dzieciobójców są sprawiedliwi

odpowiedzi (0)

skomentuj

oko za oko

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kobieta (gość)  •

uważam, że powinien dostać kulę w łeb, a innych pedofilii i gwałcicieli należy kastrować, jeżeli ktoś uważa, że to nieludzkie ??? ja wręcz odwrotnie życzenie temu czemuś /bo jego nazwać człowiekiem nie potrafię jedynie czymś co wygląda jak człowiek a w środku wynaturzone pozbawione jakichkolwiek odczuć bezwzględne coś tam/, a pieniądze na jego utrzymanie dla sierot i niedożywione dzieci.

odpowiedzi (0)

skomentuj

trynkiewicz i szansa

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ola (gość)  •

Za pedofilie trafil do wiezienia wyszedl na przepustke popelnil przesteostwo zgwalcil chlopca na kolejnej prsepustce zamordwal 4 chlopcow mowi se bedzie zabijal i gwalcil , podeslij mu swoje dzieckomi sprawdz czy szanse wyk8rsystal idioto

odpowiedzi (0)

skomentuj

bzdura!

+11 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

korki (gość)  •

czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, co piszesz?Ten człowiek nie jest normalny!Jest zboczonym i sadystycznym pedofilem!Uważasz,ze przez te 25 lat uległ samouleczeniu?Myślisz,ze wyleczysz sadystę?To nie jest koleś, który zabił przypadkiem dziecko...

odpowiedzi (0)

skomentuj

WAT

+11 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

fontress (gość)  •

Koleś, który zgwałcił i zamordował czterech chłopców ma prawo wyjść na ulicę, żyć sobie spokojnie i czyhać na następnego 10latka? W normalnym państwie miałby 5 min procesu i dostałby kulkę w łeb albo krzesło :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Wstydź się

+11 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

anonim (gość)  •

nie wiem czy to trolling, ale jeżeli tak uważasz to wstyd mi za ciebie. Ten człowiek zamordował czwórke dzieciaków, zrobił to z pełną świadomością swoich czynów i z zimną krwią, ponadto sam powiedział, że jak wyjdzie z więzienia to zamorduje ponownie. Miejmy nadzieje, że dojdzie tylko do próby zabójstwa a on trafi ponownie za kratki. A wszystko spowodowane naszym popapranym prawem, które jak sie okazuje działa wstecz (takie rzeczy tylko w Polsce...)

odpowiedzi (0)

skomentuj

przeciw mordercy

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

iillo (gość)  •

Czesc .W odpowiedzi na szum medialny k*** Mariusza Trynkiewicza posluchaj utworu przeciw mordercy i przeslij dalej hehe https://www.youtube.com/watch?v=ZQ-hbJ9IC7A

odpowiedzi (0)

skomentuj

pokażcie jego twarz

+13 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

marc (gość)  •

Chyba mamy prawo wiedzieć jak wygląda aby w razie ''w'' być przygotowanym na różne scenariusze .

odpowiedzi (0)

skomentuj

smiec

+14 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

maro (gość)  •

sam bym go zlinczowal,postawcie sie w imieniu ojca tych dzieci,obial bym mu rece i huja!!! takie scierwo nie powinno chodzic na tym swiecie ,jak go spotkam to dostanie w łep tak ze hej,j**** k**** takie !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »