Wrocław: Napadał na sklepy, kradł pieniądze i telefony

  Wrocław: Napadał na sklepy, kradł pieniądze i telefony

  KSZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci z Wrocławia zatrzymali mężczyznę, który napadał na sklepy i przedmiotem przypominającym broń palną terroryzował obsługę, żądając pieniędzy i telefonów komórkowych. Grozi mu nawet kilkanaście lat więzienia.
  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu działając z policjantami z Komisariatu Wrocław-Grabiszynek zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozboje na terenie miasta. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Wrocławia. Trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

  Jak ustalili funkcjonariusze sprawca wchodził zamaskowany do obiektu, a następnie przedmiotem przypominającym broń palną groził obsłudze. Jego łupem padły pieniądze i telefony komórkowe pracowników.

  Przy okazji tej sprawy policjanci zatrzymali jeszcze dwie osoby podejrzane o paserstwo. Obaj to mieszkańcy Wrocławia w wieku 33 i 34 lat. Policjanci odzyskali również trzy skradzione telefony komórkowe. Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

  Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów przestępstwo paserstwa zagrożone jest karą do 5, natomiast za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama