Wrocław: Uczcili pamięć Romana Dmowskiego. Przemaszerowali...

  Wrocław: Uczcili pamięć Romana Dmowskiego. Przemaszerowali przez centrum [ZDJĘCIA]

  PWR

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Uczcili pamięć Romana Dmowskiego. Przemaszerowali przez centrum [ZDJĘCIA]
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©fot. Przemysław Wronecki

  Prawicowe środowiska postanowiły dziś uczcić pamięć Romana Dmowskiego. Z Ostrowa Tumskiego uczestnicy marszu przeszli przez Rynek pod pomnik Bolesława Chrobrego. Ze wstępnych szacunków policji wynika, że w pochodzie wzięło udział około 150 osób. Manifestujący idąc ulicami miasta krzyczeli: "Nie kolorowy, nie czerwony, tylko narodowy Wrocław", czy "Nasze ulice, nasze kamienice". Uczestnicy nieśli transparenty z podobizną Romana Dmowskiego. Na jednym z nich można było przeczytać Wszechpolski Wrocław Pamięta.

  Czytaj także

   Komentarze (57)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wrocław: Uczcili pamięć Romana Dmowskiego. Przemaszerowali przez centrum

   internałta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

   Pseudo Ruch Narodowy wystarczy spojrzeć na ich przywódców,długo w poprzednich partiach nie posiedzieli.......Marian Kowalski(UPR),Krzysztof Bosak(LPR),Jan Zawisza(PiS) do tego dodać skandaliczne...rozwiń całość

   Pseudo Ruch Narodowy wystarczy spojrzeć na ich przywódców,długo w poprzednich partiach nie posiedzieli.......Marian Kowalski(UPR),Krzysztof Bosak(LPR),Jan Zawisza(PiS) do tego dodać skandaliczne zachowanie prezesa Młodzieży Wszechpolskiej Roberta Winnickiego na XX-leciu USOPAŁ
   Cytuję:Osoby te* w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas „urządzały” awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca.
   Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki.

   R. Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala.

   *chodzi oczywiście o przedstawicieli tzw.Ruchu Narodowego

   polityka anty-UE i jednoczesny start w wyborach do europarlamentu............. zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a

   mk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   A święty jesteś,nic na p

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   rexus

   rexus (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 19

   Matmy nie oszukamy: 200 osób na 600 000 mieszkańców: w dzień wolny, w godzinach wieczornych i przy sprzyjającej pogodzie. Podejrzewam, że na "lewackim" marszu byłoby tyle samo, jak nie mniej....rozwiń całość

   Matmy nie oszukamy: 200 osób na 600 000 mieszkańców: w dzień wolny, w godzinach wieczornych i przy sprzyjającej pogodzie. Podejrzewam, że na "lewackim" marszu byłoby tyle samo, jak nie mniej. Margines coś tam krzyczy na inny margines, którego nie ma w promieniu kilku kilometrów i wyciera sobie gęby historią.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polskie interesy narodowe.

   Narodowiec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 5

   Idea szlachetna. Podczas gdy inni się bawią, korzystając z dnia wolnego, my czcimy pamięć Wielkiego Polaka, któremu (podobnie jak Piłsuckiemu) zawdzięczamy niepodległość. Nie rozumiem i nie chcę...rozwiń całość

   Idea szlachetna. Podczas gdy inni się bawią, korzystając z dnia wolnego, my czcimy pamięć Wielkiego Polaka, któremu (podobnie jak Piłsuckiemu) zawdzięczamy niepodległość. Nie rozumiem i nie chcę rozumieć tych, którzy tutaj w internecie się spinają, gadając bzdury na jego temat. Proponuję wrócić do gimbazy i tam wylewać swe żale, albo przyjść samemu na marsz i zobaczyć, jak jest naprawdę. Precz z komuną, precz z nazizmem, precz z socjalizmem. Każdy jest Polakiem, kto się nim czuje i dba o interesy narodu polskiego.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Błąd i pytanie.

   Środkowy. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   Jeden.
   Napisałeś 'podobnie jak Piłsuckiemu'. Myślę, że powinieneś napisać 'Piłsudskiemu'. Myślę, że gdy uważa się, że wie się dużo na temat historii odzyskania niepodległości to tak fundamentalne...rozwiń całość

   Jeden.
   Napisałeś 'podobnie jak Piłsuckiemu'. Myślę, że powinieneś napisać 'Piłsudskiemu'. Myślę, że gdy uważa się, że wie się dużo na temat historii odzyskania niepodległości to tak fundamentalne nazwisko czytało się, widziało wiele razy i wręcz powinno się zwracać na poprawną pisownię.
   Dwa.
   Czemu proponujesz osobą sprzeciwiającym się ideom głoszonym przez R. Dmowskiego wrócić do tzw. 'gimbazy'?
   Nie uważam, że marsz jest odpowiednim środkiem przekonywującym osobę o innych poglądach, co Ty. Moim zdaniem jest to normalna rozmowa, gdzie wyjaśniane jest wszystko na przykładach, faktach z historii.
   Trzy.
   Co to są interesy narodu polskiego?zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Odpowiedź

   Narodowiec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9

   Za swój błąd oczywiście przepraszam. Komentarzy niestety edytować nie można, a zorientowałem się po czasie.

   Nie proponuję osobom SPRZECIWIAJĄCYM się ideom, głoszonym przez Dmowskiego powrotu do...rozwiń całość

   Za swój błąd oczywiście przepraszam. Komentarzy niestety edytować nie można, a zorientowałem się po czasie.

   Nie proponuję osobom SPRZECIWIAJĄCYM się ideom, głoszonym przez Dmowskiego powrotu do "gimbazy" - każdy może mieć własne zdanie na jego temat. Razi mnie jedynie NIEZNAJOMOŚĆ historii i poglądów Dmowskiego oraz plucie na jego osobę (patrz komentarze poniżej). Człowiek, która walczył o Polskę, zasługuje na SZACUNEK.

   "Nie uważam, że marsz jest odpowiednim środkiem przekonywującym osobę o innych poglądach, co Ty." - Dzięki Marszom Niepodległości i innym inicjatywom lokalnym środowiska narodowe rozrosły się na niespotykaną od wojny skalę. O wrocławskich obchodach rocznicy śmierci Dmowskiego usłyszałem tylko raz - nie była to jakaś bardzo nagłośniona w środowisku narodowym manifestacja, a mimo to przyszło (według moich szacunków) około 200 osób, co byłoby niemożliwe 4 lata temu. W tamtym roku w marszu ku pamięci Żołnierzy Wyklętych było 2,5 tys osób, a w tym roku spodziewamy się 4 tysięcy (przyjdź zobaczyć 1 marca). A to jedynie inicjatywy lokalne! W stosunku do 2012 roku 11 listopada 2013 ulicami Warszawy przemaszerowało dwukrotnie więcej ludzi, których liczba sięgnęła 100 tys! Reasumując... Marsze zapewniają nam sporą liczbę zwolenników, ponieważ wychodzimy do ludzi, a ludzie widzą, że nie taki narodowiec straszny, jak go malują.

   "Co to są interesy narodu polskiego?"- Prawda, jest to dość rozległe pojęcie, obejmujące różne aspekty. Mówiąc o interesach narodu polskiego, należy zadać sobie pytanie "Co należy zrobić, by naród przetrwał, by jego byt nie był zagrożony, a ludziom, wchodzącym w jego skład, żyło się lepiej, godniej, bezpieczniej?" Nie mówimy tu o środkach, więc wymienię jedynie niektóre cele, które według mnie można zaliczyć do polskich interesów narodowych :

   - budowa silnej, niezależnej polskiej gospodarki i wspieranie polskich przedsiębiorców (teraz Bruksela zabrania nam wędzić wędlin, wiele przedsiębiorstw, niespełniających ich wygórowanych żądań upadnie, a zawsze mogą posunąć się dalej, ingerując w polską gospodarkę)
   - zapewnienie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej (najlepiej poprzez zaostrzenie kar - tak, jestem zwolennikiem kary śmierci)
   - budowa silnej armii, jako gwaranta polskiej niepodległości (parę lat temu Rosja zaatakowała zbrojnie Gruzję, a Putin jest nadal przy władzy! - wystarczy popatrzeć na jego poczynania na wschodzie)
   - wspieranie polskiej kultury, jednoczącej naród, sprzeciw wobec globalizmu
   - sprzeciw wobec szerzącej się w społeczeństwie degeneracji, rozsadzającej naród od środka (tzw. edukacja seksualna, gorszące reklamy, załamywanie granicy między żądzą, a miłością)
   - promocja modelu tradycyjnej rodziny
   - pomoc polskim repatriantom na wschodzie w powrocie do ojczyzny
   - wspieranie polskich obywateli, poza granicami i sprzeciw wobec ich dyskryminacji (przykład : Litwa)
   - dbanie o pamięć historyczną wśród Polaków - „Naród bez historii błądzi jak człowiek bez pamięci”

   To jest zaledwie kropla w morzu polskich interesów narodowych i nikogo nie zmuszam, by się z nimi zgadzał. Takie jest moje zdanie.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Popieram

   onr-owiec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 1

   Nie Rosja, nie zachód, Polska tylko dla Polaków!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żal patrzeć na te zdjęcia...smutne...

   organ dmowskiego (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 42

   Na zdjęciach sama gówniażerka i trochę kiboli - tryglodytów w bandyckich szalikach piłkarskich band.

   Biedna młodzież. Nie mają innej rozrywki, nie znają innych, pozytywnych wartości, a odczuwają...rozwiń całość

   Na zdjęciach sama gówniażerka i trochę kiboli - tryglodytów w bandyckich szalikach piłkarskich band.

   Biedna młodzież. Nie mają innej rozrywki, nie znają innych, pozytywnych wartości, a odczuwają silną potrzebę przynależności do kogoś-czegoś, co da im poczucie siły i jedności.
   Za tępi i głupi na inne organizacje i za słabi by funkcjonować samodzielnie, stają się łatwym celem ideologicznych piewców nienawiści i tego typu skrajnych, pół-bandyckich ugrupowań.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do michników

   kibol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 8

   czytaj więcej wyborczej...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do faszystów i chuliganów

   nie kibol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 24

   >czytaj więcej wyborczej...

   Nie trzeba Wyborczej czytać, wystarczy na was spojrzeć.

   Swoją droga ktoś kto podpisuje się *kibol* chce przekonywać ludzi do swoich racji. Ha, dobrze że u was same...rozwiń całość

   >czytaj więcej wyborczej...

   Nie trzeba Wyborczej czytać, wystarczy na was spojrzeć.

   Swoją droga ktoś kto podpisuje się *kibol* chce przekonywać ludzi do swoich racji. Ha, dobrze że u was same "tuzy intelektu" jak ten powyżej *kibol*, *borygo* i *skinhead NR*. Wystarczy ksywkę przeczytać i wszystko wiadomo. Wiadomo kto obecnie tworzy tzw. ruch narodowy. (co ma tyle wspólnego z dawnym Ruchem Narodowym co obecna nszz solimarność z ruchem społecznym z lat 80tych o tej samej nazwie)

   sztajmesi, chuligani i zakompleksieni młodociani subkulturowcy - skinchedzi - no, no, prawdziwa śmietanka towarzysko-intelektualna. W sam raz żeby zebrać ich do kupy, dać każdemu stary karabin bez naboi, napoić metylowym alkoholem i kazać szturmować zasieki z karabinami maszynowymi w imię...czegoś tam, nieważne czego
   To wszystko do czego się nadajecie i do czego można was wykorzystać zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do lewackich pacynek

   Skinhead NR (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   zakompleksiony to ty jesteś - ja jestem Dumny z bycia Polakiem, przynależnym do cywilizacji Białego Człowieka. Czytając wypociny tobie podobnych mam bekę. Jakbyś poczytał troszkę książek(ew....rozwiń całość

   zakompleksiony to ty jesteś - ja jestem Dumny z bycia Polakiem, przynależnym do cywilizacji Białego Człowieka. Czytając wypociny tobie podobnych mam bekę. Jakbyś poczytał troszkę książek(ew. zaszedł do civitasu na spotkanie z prof. Kawalcem czy też Białokurem), odpuściłbyś sobie brednie . Obrażając nas, Narodowców, udowadniasz,że jesteś słabą pierdołą. Nigdzie nie działasz, tylko połykasz medialne g88no.

   GDZIE BYŁEŚ WCZORAJ INTERNETOWY CHULIGANIE?

   pozdrowienia dla myślącym(o czymś więcej niż papu, sr..., i rozrywka)!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   !

   bORYGO (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 18

   Dodam jeszcze że większość z tych komentarzy są subiektywne i nawet żadna z Was lewackie cioty nie wie kim był Roman Dmowski. Spotkałem się tutaj również z mową nienawiści lewactwa i przypominam że...rozwiń całość

   Dodam jeszcze że większość z tych komentarzy są subiektywne i nawet żadna z Was lewackie cioty nie wie kim był Roman Dmowski. Spotkałem się tutaj również z mową nienawiści lewactwa i przypominam że kiedyś do Waszej cwelowskei ekipy podeszło dwóch chłopaków a Was cioty było z 30-50. Nic nie zrobiliście bo z tego co pamiętam potraficie szybko biegać! Wiem bo ja sam szybko biegam i ani razu żadnego z Was nie dogoniłem parówy. Tylko na squotach walicie po kablach pały i gracie (z muzyką to nie ma nic wspólnego) na tych gitarkach pod przejściami penery. A DO PRACY TO BYŚCIE NIE POSZLI BO TO PRZECIEŻ WOLNY KRAJ CO NIEROBY? Zobaczycie że przyjdzie taki czas jak będziecie błagać o pracę !!!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ee

   fffrr (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 8

   Podeszliście się bić a nikt z wami nie chciał?
   Biedactwa.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Roman jak Jarosław

   nowy Piłsudski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 9

   ani żony ani dzieci


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ani konta, ani komputera, ani widu, ani słychu.

   Kaszana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Leśny Dziadek.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   Wrocławianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 22

   bbuuuuuuahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile????????????????????? 150 osób??????? To "siła was"...rozwiń całość

   bbuuuuuuahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile????????????????????? 150 osób??????? To "siła was" hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!! A później na tanie wino????? Kury wam szczać prowadzać a nie marsze organizować kmiotki!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   o/

   bORYGO (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 7

   Więc pokaż ilu Was debilu! Dawaj, uzbieraj 150 osób i zorganizuj coś takiego jak jesteś taki kozak. Widzę że Twoje edukacja na ten temat zakończyła lektura ostatniego magazynu GW czy fakty jednej z...rozwiń całość

   Więc pokaż ilu Was debilu! Dawaj, uzbieraj 150 osób i zorganizuj coś takiego jak jesteś taki kozak. Widzę że Twoje edukacja na ten temat zakończyła lektura ostatniego magazynu GW czy fakty jednej z telewizji głównego nurtu. Nie byłeś tam, nie miałeś nawet okazji pewnie być w takich miejscach, sytuacjach bo srasz w gacie gimnazjalna cioto na widok tych "faszystów". zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   g

   gosia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Borygo nie denerwuj się!!!!!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   m

   gosia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Borygo nie denerwuj się!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Odezwa do prawdziwych polaków

   Che-doktorek z Boliwii (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 16

   >Nie byłeś tam, nie miałeś nawet okazji pewnie być w takich miejscach, sytuacjach >bo srasz w gacie gimnazjalna cioto na widok tych "faszystów".

   Uważasz że to dobrze że większość normalnych ludzi...rozwiń całość

   >Nie byłeś tam, nie miałeś nawet okazji pewnie być w takich miejscach, sytuacjach >bo srasz w gacie gimnazjalna cioto na widok tych "faszystów".

   Uważasz że to dobrze że większość normalnych ludzi "sra w gacie" ze strachu na wasz (faszystów) widok i z przerażeniem ucieka na drugą stronę ulicy?
   To wasz cel? Chcecie wzbudzać strach i przerażenie wśród obywateli? Chcecie tworzyć zamknięty gang, grupę przestępczą o ideologicznej podbudowie, która napada, bije, katuje, podpala, kradnie, grozi, zastrasza, morduje, gwałci, torturuje?

   To chyba typowe działania faszyzująco-narodowych, prawicowych tzw. "bojówek" (czytaj. oddziałów pijanych siepaczy sterowanych przez narkotykowych baronów) które dorwą się do władzy. Sfora wściekłych psów. Terror, strach, mord.
   Marzy się wam zostanie takim polskim Contras i wywołanie wojny domowej - krwawej, długiej, wyniszczającej. Cofnięcie kraju w rozwoju i postępie, doprowadzenie do tego że polska stanie się odpowiednikiem zdegenerowanych wojną domową krajów Ameryki Łacińskiej czy upadłych, zacofanych krajów Afrykańskich, jak Somalia. Zamiast Prawa Szariatu - prawo narodowe? Tak to nazwiecie? Efekty te same - dekoracja i nazwa inna, jak zawsze gdy do władzy dorywają się szaleńcy, bandyci i ekstremiści.

   To wasza wizja przyszłości, popierdol.eńcy?

   Lubicie krew, brutalna siłę i przemoc - weź narodowcu, weź faszysto (jak was zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi) siekierę i zarąb swoją rodzinę a potem podetnij sobie żyły. Będziesz miał zabawę, krew, płacz, ból, cierpienie, przerażenie, strach, przemoc, śmierć.
   Jednocześnie zrobisz dobry, patriotyczny uczynek - anihilując swoją brunatną rodzinę a potem (w ramach solidarności społecznej) siebie, wyzwolisz ten umęczony kraj od jarzma niewoli (jakiej niewoli? nieważne!) i takiej swołaczy jak ty sam i twoi najbliżsi (bo złe geny się przekazuje i dziedziczy, a rodzina ponosi pełną współodpowiedzialność za to kim jest ich syn/ojciec/mąż, za jego wynaturzenie, zbydlęcenie, również to ideologiczne).

   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Drogi Panie Lewaku!

   Skinhead NR (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

   Akurat Biały Brat Borygo wie co mówi - jesteś jedynie internetowym napinaczem. Jakbyś Borygo spotkał na żywo nie byłbyś taki sztywny.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Drogi panie sztajmeso-menelu klasy *borygo*, sam siebie nazywający

   (zapewne w pijackim widzie) "narodowcem" (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   >Akurat Biały Brat Borygo wie co mówi - jesteś jedynie internetowym >napinaczem. Jakbyś Borygo spotkał na żywo nie byłbyś taki sztywny.

   Nic dodać, nic ująć. Krótko i na temat.
   Tym wpisem...rozwiń całość

   >Akurat Biały Brat Borygo wie co mówi - jesteś jedynie internetowym >napinaczem. Jakbyś Borygo spotkał na żywo nie byłbyś taki sztywny.

   Nic dodać, nic ująć. Krótko i na temat.
   Tym wpisem potwierdzasz "oczywistą oczywistość" którą stwierdziłem powyżej.
   Jesteście agresywną, wrzaskliwą bandą pijanych młodocianych meneli a wasz "argument" to pięść, rzucony kamień i jakiś wywrzaskiwany bełkot (którego sami nie rozumiecie) włożony w wasze usta przez cwaniaczków wykorzystujących takich jak wy idiotów dla własnych celów.
   Tak jak blokerska patologia, stojąca po bramach i zaczepiająca ludzi, chcecie tzw. "szacunku" ale że jesteście tylko bezproduktywną, biedną, z patologicznych rodzin zbieraniną obszczymurków i zadymiarzy dla was "szacunek" to stan kiedy inni się was boją. Bo tylko krzykiem, groźbą, rozróbą, napaścią umiecie zdobyć "szacunek" - będący w istocie zwyczajnym starachem społeczeństwa, przechodniów, sąsiadów przed bandą pijanych, agresywnych, zakapturzonych chuliganów.
   Jesteś zwyczajnym ludzkim śmieciem, skończysz tak jak twoi koledzy, albo w pierdlu (gdzie miejsce dla takich jak wy) albo (to ta lepsza opcja) jako sfrustrowany życiem, zapijaczony, przegrany robol od przysłowiowej łopaty (czym podzielisz los swojego ojca i dziada).
   Obyś tylko do tego czasu komuś poważnej krzywdy nie zdążył zrobić....zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dudi pozwala na marsze Ku Klux Klanu?

   Ferdek Kiepski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 17

   ...przecież to podobno 'miasto spotkań'.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   oj chyba marsz mnie ominal, ta dyscyplina, powaga, wojskowy szyk, wysoka kultura...

   Janina z Kruczej - i tylko jedno ale... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 24

   ...skoro czciliscie pamiec Dmowskiego, zamiast na Rynek trzeba bylo pomaszerowac na ulice Dmowskiego i tam za stacja benzynowa pod most, przedrzec sie pod oslona krzakow calym oflagowanym orszakiem...rozwiń całość

   ...skoro czciliscie pamiec Dmowskiego, zamiast na Rynek trzeba bylo pomaszerowac na ulice Dmowskiego i tam za stacja benzynowa pod most, przedrzec sie pod oslona krzakow calym oflagowanym orszakiem wprost do lodowatej Odry i zanurzyc sie w jej toni caly czas skandujac, mialoby to napewno symboliczny wymiar... a tak ciagle na Rynek i pod Chrobrego, niczym sie te marsze od siebie nie roznia, sztampa, Dmowski by wam skore wygarbowal...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To ten gej?

   Imie roman to nie przypadek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 30

   Smiech historii że geja czcą antygeje. Schizofremia?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama