Morgenstern - zobacz jego upadek. Jaki stan zdrowia...

Morgenstern - zobacz jego upadek. Jaki stan zdrowia Morgensterna? [FOTO, WIDEO]

red

Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Morgenstern - zobacz jego upadek. Jaki stan zdrowia Morgensterna? [FOTO, WIDEO]

@fot. Oficjalny twitter Morgensterna

Morgenstern - wypadem austriackiego skoczka podczas zawodów PŚ w Titisee-Neustadt zmroził krew w żyłach wszystkich kibiców. Thomas Morgenstern natychmiast został przetransportowany ze skoczni Austriak do szpitala w Schwenningen. Tam przeszedł badania. Na szczęście skończyło się na potłuczeniach i złamaniu jednego palca u ręki.
Do wypadku Morgensterna doszło w 1. serii niedzielnego konkursu. Austriak wylądował na 141. metrze, ale nie ustał tego skoku. Odjechała mu lewa narta, co sprawiło, iż Morgi nie zdołał utrzymać równowagi i upadł na rozbieg skoczni. Po chwili wstał, ale znów upadł - prawdopodobnie stracił przytomność. Przy skoczku natychmiast pojawiły się służby medyczne.

Morgenstern - zobacz upadek w Titisee-Neustadt
W namiocie medycznym, ustawionym niedaleko skoczni podjęto decyzję o przetransportowaniu Morgensterna śmigłowcem do szpitala.


- Uderzenie było jak cios Kliczki. Później wszystkie światła mi zgasły - śmiał się Morgenstern już po wypadku. Na szczęście skończyło się na strachu i licznych zadrapaniach, które Austriak zaprezentował na swoim oficjalnym koncie Twittera.Na razie nie wiadomo, kiedy Morgenstern wróci ponownie na skocznię.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Zapowiedzi - gdzie oglądać

1 3 4 5 ... 10 »