Podbeskidzie - Zawisza na żywo [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]

red
Podbeskidzie - Zawisza w przedostatniej kolejce przed przerwą zimową w T-Mobile Ekstraklasie. Mecz Podbeskidzie - Zawisza na żywo w Canal + Sport i Polsacie Sport Extra od godz. 15:30. Spotkanie Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zawiszą Bydgoszcz także online - zobacz, gdzie oglądać je w internecie. Wynik Podbeskidzie - Zawisza live w gazetawroclawska.pl!

Podbeskidzie - Zawisza na żywo [RELACJA, WYNIK]
Relacja online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Stadion Miejski w Bielsku-Białej powstał jeszcze przed II wojną światową, a ostatnią gruntowną modernizację przeszedł w latach 50. Choć rozgrywająca tam swoje mecze BKS Stal nigdy nie awansowała do elity, to jego trybuny niejednokrotnie wypełniały się nawet 20 tysiącami kibiców. Podbeskidzie przeniosło się na Rychlińskiego w połowie 1999 roku i to tam świętowało swoje największe sukcesy. Czekająca na rychłe wyburzenie trybuna zachodnie, tzw. „kryta”, była świadkiem awansu „Górali” do pierwszej ligi, Ekstraklasy, a także ich udziału w półfinale Pucharu Polski. Dziś bielscy piłkarze po raz ostatni będą się przebierać w szatni, która była ich domem od ponad dekady.

Podbeskidzie - Zawisza online:
Podbeskidzie - Zawisza na żywo, transmisja live, mecz online

Bielszczanom ciężko jednak będzie o chwilę refleksji. Po wyjazdowej porażce z Zagłębiem Lubin (2:3) ich sytuacja w tabeli znów zrobiła się nieciekawa. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego powrócili do strefy spadkowej, a na dodatek zwiększył się dystans, jaki dzieli ich od pozostałych drużyn z drugiej części tabeli. Tylko zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach zagwarantują Podbeskidziu w miarę spokojną przerwę zimową. Gra toczy się także o pieniądze. By powalczyć o dodatkową premię, „Górale” mieli zdobyć osiem punktów w ostatnich pięciu tegorocznych meczach. W trzech już rozegranych zdołali wywalczyć tylko trzy „oczka” (zwycięstwo nad Legią), więc jeśli chcą dotrzeć do limitu wyznaczonego przez prezesa Wojciecha Boreckiego, muszą pokonać Zawiszę i Koronę, z którą Podbeskidzie zagra za tydzień w Kielcach.

Więcej o meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz od godz. 15:30 w Canal + Sport i Polsacie Sport Extra