Międzybórz: Już za tydzień rozpoczną się X Warsztaty...

  Międzybórz: Już za tydzień rozpoczną się X Warsztaty Teatralne

  Beata Samulska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jubileuszowe X Warsztaty Teatralne odbędą się od 24 do 30 kwietnia w ośrodku kultury w Międzyborzu.
  Poprowadzi je Sebastian Stafecki, aktor, reżyser Teatru Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. J. Słowackiego w Koszalinie. Aktorzy przyszłego spektaklu inaugurującego Dni Międzyborza 2009 - dzieci, młodzież i dorośli, recytatorzy, wokaliści, muzycy i plastycy - zmierzą się tym razem z konwencją i formą w teatrze oraz ich konsekwencjami dla przekazu scenicznego.

  1 maja w piątek o godz. 19 będzie miał miejsce spektakl powarsztatowy "Grać albo nie grać? Grać! Ale jak?". Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w zajęciach. Odpłatność za warsztaty wynosi 50 zł. Organizator zapewnia całodobową opiekę, obiady i nocleg. Swój udział należy zgłaszać telefoniczne, listowne lub elektronicznie do 22 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Wrocławskiej 12, tel. 062-785-60-37, 0602-526-744 (e-mail: mgok1965@o2.pl).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama