Rodzinna podróz z Brochowa do... Afryki

  Rodzinna podróz z Brochowa do... Afryki

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Centrum Edukacji Społecznej zaprasza na wyjątkowe zajęcia. Dzięki inicjatywie rodziców z Brochowa będzie można wyruszyć w rodzinną podróż do Afryki. W trakcie zajęć m.in. safari, Wodospady Wiktorii, nauka suahili czy afrykańskie ozdoby.
  - W czasie wspólnych rozmów i spotkań grupy rodziców z Brochowa powstała idea zorganizowania zajęć edukacyjnych dla dzieci i rodziców - piszą organizatorzy - Taka inicjatywa była odpowiedzią na potrzebę aktywizacji i integracji rodzin z dziećmi. Poprzez zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne dzieci zapoznają się z kulturą, tradycją i zwyczajami danego kraju. Przede wszystkim jednak spędzają czas ze swoimi rodzicami - zachęcają pracownicy Centrum Edukacji Społecznej.

  Rodzice wraz z dziećmi (w wieku 5-12 lat) mogą się wybrać na zajęcia "Rodzinnie przez świat - Afryka", które odbędą się 7 grudnia w godzinach 15.00-18.00. W programie różne ciekawe gry i zabawy, nauka podstawowych słów w języku suahili czy warsztaty z wyrabiania afrykańskich ozdób.

  Zapisy odbywają się mailowo (centrum@ces.wroclaw.pl). W e-mailu trzeba podać liczbę osób dorosłych, dzieci (a także ich wiek, informację o stanie zdrowia) oraz numer kontaktowy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama