Poranny szczyt komunikacyjny na ulicach Wrocławia. Centrum...

  Poranny szczyt komunikacyjny na ulicach Wrocławia. Centrum stanęło w korkach

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Od środowego poranka zakorkowane jest centrum Wrocławia. Według serwisów podających prędkość na podstawie odczytu z GPS-ów - średnia prędkość samochodów jadących po Wrocławiu wynosi 37 km/godz. Są jednak ulice, na których wynosi ona mniej niż 10 km/godz. Sprawdź, gdzie będziesz jechał w ślimaczym tempie.
  Od rana najgorzej jeździ się w samym centrum. Kierowcy toczą się, bo trudno to nazwać jazdą, od pl. Społecznego do Kazimierza Wielkiego, na Stalowej, Podwalu od Grabiszyńskiej do pl. Jana Pawła II, na ul. Legnickiej od pl. Strzegomskiego do pl. Jana Pawła II, na ul. Piłsudskiego, Sądowej, Stawowej, Strzegomskiej, Kruczej przy skrzyżowaniu z Zaporoską, al. Hallera od ul. Grabiszyńskiej do Powstańców Śląskich, Ślężnej, al. Karkonoskiej, Buforowej, Opolskiej, na skrzyżowaniu ulic Lotniczej, Milenijnej i Legnickiej, przy skrzyżowaniu ul. Pilczyckiej, która też niemal cała jest zakorkowana i Milenijnej, Kosmonautów przy Starogajowej, na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Osobowickiej, na skrzyżowaniu al. Kromera z al. Boya - Żeleńskiego i na pl. Grunwaldzkim.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   torowisko

   naprawa? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   A wiadomo kiedy naprawią torowisko na Krupniczej? (przy wyjeździe w stronę świdnickiej) Ładna kolejka tramwajów tam stoi: 15, 24, 4 i 24. ;)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   l

   l (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   po otwarciu AOW, srednia predkosc autobusow i tramwajow spadła.

   brawo Dutkiewicz! Brawo!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   O co chodzi?

   wroc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym całym its-em? Niby miało to usprawnić ruch, a tymczasem korki są gorsze niż przed uruchomieniem tego systemu... Kolesie w magistracie biorą grube...rozwiń całość

   Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym całym its-em? Niby miało to usprawnić ruch, a tymczasem korki są gorsze niż przed uruchomieniem tego systemu... Kolesie w magistracie biorą grube wypłaty, a w mieście jest coraz większy bałagan:/zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   l

   l (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   chodzi o to ze system nie dosc ze jest wdrazany przez Polakow to jeszcze w branzy publicznej gdzie wszyscy boja sie podejmowac decyzje a ludzie nie maja doswiadczenia i wiedzy.

   efekt widac. KIKUT.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama