MasterChef - dziś kolejny odcinek. Tym razem w Maroko...

  MasterChef - dziś kolejny odcinek. Tym razem w Maroko [ONLINE]

  red

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  MasterChef - dziś kolejny odcinek. Tym razem w Maroko [ONLINE]
  MasterChef - tym razem uczestnicy są w Maroko. Dziś będą mierzyć się z tamtejszą kuchnią. Wśród rywalizujących jest też Beata Śniechowska - 28-letnia wrocławianka, doktorantka na Wydziale Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Politechniki Wrocławskiej, która niemal każdą wolną chwilę poświęca gotowaniu. Zobacz, gdzie obejrzeć nowy odcinek MasterChef ONLINE.
  MasterChef - dziś kolejny odcinek. Tym razem w Maroko [ONLINE]
  W dzisiejszym odcinku uczestnicy zmierzą się z kuchnią marokańską! Pierwsza konkurencja – tajemnicza skrzynka, a w niej tradycyjny marokański tagine oraz tak egzotyczne składniki, jak karmazyn atlantycki, marynowane cytryny czy woda z kwiatów pomarańczy. Kto nie podoła temu zadaniu – odpadnie z programu.

  Pozostała czwórka uczestników uda się do Fezu. Tam kandydaci do tytułu MasterChefa poznają Souideka Mihameda, który niegdyś gotował dla marokańskiej rodziny królewskiej. Ich zadaniem będzie odtworzenie przygotowanego przez niego, ulubionego dania władcy - "królewskiego kuskusu". Czy potrawy uczestników będą godne jurorskich podniebień?

  CZYTAJ TEŻ: Matka Beaty Śniechowskiej na ustach całej Polski

  Cały Wrocław oglądając program MasterChef z pewnością kibicuje wrocławiance. Wśród uczestników programu jest bowiem Beata Śniechowska. 28-latka jest doktorantką w Instytucie Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Politechniki Wrocławskiej. Podczas castingu we Wrocławiu przygotowała dla jurorów Vitello Tonnato – cielęcinę w sosie z tuńczyka. Uwielbia gotować, ale występu w programie się obawiała się - nie wiedziała, czy chce postawić wszystko na jedną kartę i zacząć robić to profesjonalnie.

  W programie MasterChef wrocławianka radzi sobie na razie świetnie. Już dziś będziecie mogli zobaczyć ją w akcji ponownie. Gdzie oglądać program MasterChef? O godz. 20 w telewizji TVN lub Masterchef online na na stronie programu MasterChef.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Redakcjo

   Ustaritz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Po polsku piszemy "w Maroku".

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Redakcjooo

   M.S 87 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   sięęęę obawiałaaa sięęęęęęę jejeje, jeju

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama