Nowy salon Toyoty w Długołęce

  Nowy salon Toyoty w Długołęce

  Joanna Karwecka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Ekspozycja aut używanych

  Ekspozycja aut używanych ©Toyota Dobrygowski

  Toyota Dobrygowski - tak nazywa się największy salon Toyoty na Dolnym Śląsku, który powstał właśnie w Długołęce.
  Ekspozycja aut używanych

  Ekspozycja aut używanych ©Toyota Dobrygowski

  Jak mówi Andrzej Miszkiewicz, szef wrocławskiego oddziału „w tym szaleństwie jest metoda”.
  - Po pierwsze – biznes. Na Dolnym Śląsku 70% klientów firm motoryzacyjnych to klienci korporacyjni, którzy u nas korzystają z pełnej obsługi, łącznie z całodobowym serwisem. A po drugie technologia czyli hybrydowe samochody, które są coraz lepsze, tańsze i popularniejsze.

  Firma Dobrygowski działa już w Lubinie, a od października tego roku właściciele postanowili wyjść naprzeciw wrocławskim klientom, którzy do tej pory dojeżdżali ponad 70 kilometrów do swojego serwisu.
  W planach firmy jest też oczywiście powiększenie bazy nabywców. Toyota jest na trzecim miejscu pod względem sprzedaży w kraju, natomiast w regionie dopiero na jedenastym. Celem firmy jest zbliżenie się do wrocławskiej pierwszej trójki.

  - Nasz nowy salon jest największym salonem Toyoty na Dolnym Śląsku. Ale nie tylko wielkością będziemy chcieli przyciągnąć do nas klientów – mówi Andrzej Miszkiewicz – Stawiamy przede wszystkim na kompleksowość usług. W jednym miejscu mamy salon sprzedaży i serwis, w tym blacharnio – lakiernie. Jest też duży wybór samochodów używanych różnych marek – dodaje.

  Aby zobaczyć jak wygląda salon oraz poznać szczegółową ofertę firmy można wybrać się na dni otwarte w weekend, 16 i 17 listopada, od godziny 8 do 18. Będzie można wziąć udział w rodzinnych grach z nagrodami, zafundować sobie jazdę próbną oraz wystartować w konkursie, w którym do wygrania jest roczne użytkowanie nowej Toyoty RAV 4.

  Otwarcie salonu Toyota Dobrygowski wiąże się z dużą falą zatrudnienia. Na dzień dzisiejszy pracę w salonie znalazło już 60 osób, docelowa liczba to 100 pracowników. Informacji na temat ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej toyotawroclaw.pl.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama