Wrocław: Pięć stałych przystanków będzie tylko "na żądanie"

  Wrocław: Pięć stałych przystanków będzie tylko "na żądanie"

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już od soboty mieszkańcy osiedli Leśnica, Mokra i Marszowice muszą przygotować się na zmiany w statusie niektórych przystanków autobusowych. Zapadła bowiem decyzja, że od 16 listopada niektóre z nich będą tylko "na żądanie".
  Dotyczy to przystanków: "Rubczaka" przy skrzyżowaniu ulic Rubczaka i Trzmielowickiej, "Krępicka" przy skrzyżowaniu ulic Krępickiej i Mokrzańskiej, "Mokrzańska" przy skrzyżowaniu ulic Średzkiej i Mokrzańskiej, "Mokra" na ulicy Wińskiej, "Bojanowska" przy skrzyżowaniu ulic Marszowickiej i Bojanowskiej.

  Decyzje podjęto na wniosek firmy Sevibus Wrocław, której pojazdy jeżdżą w tamtych okolicach. Magistrat do wniosku się przychylił.

  - Urząd miejski przychylił się do prośby przewoźnika o zmianę statusu przystanków - mówi Julia Wach z biura prasowego Urzędu Miejskiego. - Sprawdziliśmy sami, że rzeczywiście na tych przystankach wsiada mało pasażerów. Oczywiście jeśli okaże się, że takie rozwiązanie przystanków "na żądanie" w tych miejscach się nie sprawdza, to wrócimy do przystanków stałych - dodaje Wach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama