Kierowca TIR-a spowodował wypadek. Miał prawie 3 promile

  Kierowca TIR-a spowodował wypadek. Miał prawie 3 promile

  red

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Ogromną nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca TIR-a, który na drodze krajowej nr 15 spowodował wypadek. Policjanci z powiatu milickiego zatrzymali go i przebadali. Miał prawie 3 promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w Miłochowicach.
  Policjanci z powiatu milickiego zostali wezwani do miejscowości Miłochowice, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zastali dwa uszkodzone samochody ciężarowe biorące udział w zdarzeniu drogowym. Ustalono, że kierowca TIR-a jadąc w stronę Trzebnicy, na łuku drogi nie zachował ostrożności i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym marki Scania. Na szczęście żaden z kierowców, ani nikt inny nie ucierpiał. Uszkodzone pojazdy zostały wydane właścicielom.

  Poszkodowany kierowca Scanii był trzeźwy, natomiast stan trzeźwości sprawcy kolizji kierującego samochodem Man wprawił policjantów w ogromne zdziwienie. Badanie wykazało u 28-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego prawie 3 promile alkoholu. W związku z tym policjanci natychmiast zatrzymali kierowcy prawo jazdy uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

  Po wykonaniu policyjnych czynności, mężczyźnie grożą teraz poważne konsekwencje prawne popełnionego przestępstwa drogowego. Odpowie on także za spowodowanie kolizji drogowej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama