Konkurs "Włącz się z głową"

  Konkurs "Włącz się z głową"

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Konkurs "Włącz się z głową"
  1/2
  przejdź do galerii
  Serwis dla młodych dziennikarzy, Junior Media i Fundacja Orange zapraszają do udziału w konkursie filmowym „Włącz się z głową”! Młodzi ludzie mają za zadanie pokazanie jak i do czego wykorzystują internet i nowoczesne technologie!
  Konkurs związany jest z akcją Fundacji Orange "Włącz się z głową", która powstała, aby zachęcać do mądrego i twórczego używania internetu oraz nowych technologii. Fundacja Orange chce motywować młodych ludzi do poznawania świata, działalności kulturalnej i budowania społeczności właśnie poprzez sieć i nowinki technologiczne.

  Konkurs „Włącz się z głową” jest okazją dla młodych ludzi do pokazania, jak wykorzystują nowe technologie w rozwijaniu swoich pasji i udowodnienia, że w sieci istnieją inne aktywności niż rozrywka. Wszyscy znamy maniaków cyberprzestrzeni, którzy dla gier komputerowych, portali społecznościowych i innych łatwo dostępnych miejsc w sieci tracą głowę.

  Inspirujące filmiki związane z akcją dostępne są na stronie www.fundacja.orange.pl. Można tam znaleźć materiały filmowe z Radkiem Kotarskim, twórcą Polimatów.pl, Gabą Kulką, znaną wokalistką oraz innymi artystami działającymi w sieci.

  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać grupkę znajomych, nakręcić wspólnie 45-sekundowy film i zgłosić go do konkursu poprzez stronę www.juniormedia.pl/wlacz-sie-z-glowa. Można przedstawić proces tworzenia gazety szkolnej on-line, poszukania ciekawych tematów na blogach interesujących osób, robienia zdjęć i przygotowywania ich w programach do obróbki fotografii. Filmy mają przedstawiać jak warto „Włączać się z głową”!

  Na laureatów konkursu czekają nagrody: nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, aparaty cyfrowe i zestawy gadżetów Junior Media. Film może być nakręcony dowolnym urządzeniem: komórką, aparatem fotograficznym czy kamerą. Zwycięzców wybierze jury składające się z przedstawicieli Zespołu Junior Media i Fundacji Orange. Podczas oceny jury będzie brać pod uwagę kreatywność, oryginalność przekazu i wykorzystanie w filmie hasła „Włącz się z głową”.

  Filmy można zgłaszać do konkursu do 15 listopada, a lista szczęśliwych zwycięzców opublikowana zostanie 26 listopada na platformie Junior Media: www.juniormedia.pl. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie www.juniormedia.pl/wlacz-sie-z-glowa.
  Jesteś online? Włącz się z głową z Junior Media i Fundacją Orange!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   czy to są nudy ?

   tak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   to są wielkie nudy

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama