Wrocław: Dwie kradzieże na cmentarzach

  Wrocław: Dwie kradzieże na cmentarzach

  BJO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Do dwóch kradzieży doszło na wrocławskich cmentarzach podczas mijającego weekendu - poinformowała nas w niedzielę wieczorem policja.
  Jedno zgłoszenie o kradzieży policjanci odebrali na cmentarzu Osobowickim, drugie – na Grabiszyńskim. - Były to kradzieże elementów ozdobnych na grobach – tłumaczy Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji. – Na razie funkcjonariusze badają sprawy i ustalają winnych.

  Oprócz tych dwóch incydentów nie doszło w ciągu tego weekendu do kradzieży na wrocławskich nekropoliach. Gorzej wygląda bilans drogowy. Zwiększony ruch wokół cmentarzy doprowadził do sobotniego wypadku motocyklisty oraz niedzielnego wypadku, w którym wzięły udział trzy auta, a jedna osoba została ranna.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kradzieże na cmentarzach

   Agata (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nigdy nie uwierzę w to że cyt. "funkcjonariusze badają sprawy i ustalają winnych". Nikt nie zajmuje się kradzieżami na cmentarzach. Proceder ten nie dotyczy tylko czasu Wszystkich Świętych, jest...rozwiń całość

   Nigdy nie uwierzę w to że cyt. "funkcjonariusze badają sprawy i ustalają winnych". Nikt nie zajmuje się kradzieżami na cmentarzach. Proceder ten nie dotyczy tylko czasu Wszystkich Świętych, jest nagminny. Kwiaty, znicze i stroiki znikają codziennie. Złodzieje nie mają sumienia i biorą wszystko co można ponownie sprzedać, nawet z grobu dzieci. Jeżeli kradzież zostanie zgłoszona na policję , to po wielkich mecyjach spisana zostaje notatka i tyle.Kradzież znicza czy kwiatów powinna być traktowana jako bezczeszczenie i ścigane z mocy prawa.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama