Rusza kolejny etap konkursu na najlepszego wychowawcę

  Rusza kolejny etap konkursu na najlepszego wychowawcę

  BN

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już 4000 osób zagłosowało w internetowym etapie konkursu na najlepszego wychowawcę w województwie dolnośląskim.
  Grupa ekspertów, w skład której wchodzili: Jowita Papała, reprezentująca Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej, Barbara Kutrowska z Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Bartosz Kuprynowicz z Parlamentu Młodzieży Wrocławia oraz nasza redakcyjna koleżanka, pedagog Bogumiła Nehrebecka, po zapoznaniu się z listą zgłoszonych kandydatów - nauczycieli z Dolnego Śląska - oraz uzasadnieniami ich kandydatur, wybrała dziesięciu najlepszych.


  Dziś rozpoczynamy finał konkursu. W "Polsce-Gazecie Wrocławskiej" publikujemy pierwszy kupon z nazwiskami wszystkich kandydatów do nagrody głównej.
  Zachęcamy naszych Czytelników, nie tylko uczniów, lecz również ich rodziców, do głosowania.

  Kupony konkursowe będziemy drukować codziennie do 25 kwietnia, przy okazji przybliżając Czytelnikom sylwetki finalistów, które składać się będą ze zdjęcia i krótkiej wypowiedzi.

  Wypełniony kupon z zaznaczonym nazwiskiem wybranego nauczyciela wychowawcy prosimy wysyłać na adres naszej redakcji: "Polska-Gazeta Wrocławska", ul. Strzegomska 42 a, 53-611 Wrocław, z dopiskiem na kopercie "Szkoła bez przemocy".

  Na podstawie liczby oddanych głosów wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu na najlepszego wychowawcę na Dolnym Śląsku. Wyniki zostaną ogłoszone 13 maja w naszej gazecie oraz na stronie internetowej programu "Szkoła bez przemocy".

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński ma wręczyć nagrody dla najlepszych wychowawców z każdego województwa w Warszawie 5 czerwca.
  Program "Szkoła bez przemocy" prowadzi "Polska-Gazeta Wrocławska" wraz z Fundacją Grupy TP.
  Zapraszamy do głosowania na swoich ulubionych nauczycieli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama